Horaris de 2n d’ESO

Horaris 2n ESO (II)

Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Olga Martín
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
cultura i valors ètics 2n eso
Maria Pomares
2n ESO A
2n_ESO_A
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Olga Martín
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
tutoria 2 A eso
Maria Pomares
2n ESO A
2n_ESO_A
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Mercè Galindo
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
optativa de 2n eso
Olga Martín
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
13:40 - 14:40
optativa de 2n eso
Olga Martín
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Mònica Molina
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO A
2n_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
cultura i valors ètics 2n eso
Olga Martín
2n ESO B
ESO 2n B CVE
religió 2n eso
Daniel Puigmal
LABORATORI 1
ESO 2n RELIGIÓ B/C
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
tutoria 2 B eso
Olga Martín
2n ESO B
2n_ESO_B
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Alberto Ortiz
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Alberto Ortiz
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Anna Fàbregas
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
13:40 - 14:40
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
M. Teresa Riera
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO B
2n_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
cultura i valors ètics 2n eso
Enric Olmos
2n ESO C
ESO 2n C CVE
religió 2n eso
Daniel Puigmal
LABORATORI 1
ESO 2n RELIGIÓ B/C
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
tutoria 2 C eso
Ferran Geli
2n ESO C
2n_ESO_C
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
optativa de 2n eso
Ferran Geli
Aula no asignada
ESO 2n C ROBÒTICA
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Daniel Puigmal
Aula no asignada
ESO 2n C ART I SIM REL
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
aula d'acollida
Mònica Molina
AULA D'ACOLLIDA
ESO A ACOLLIDA 1
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
aula d'acollida
Mònica Molina
AULA D'ACOLLIDA
ESO A ACOLLIDA 1
optativa de 2n eso
Ferran Geli
Aula no asignada
ESO 2n C ROBÒTICA
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Daniel Puigmal
Aula no asignada
ESO 2n C ART I SIM REL
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
aula d'acollida
Mònica Molina
AULA D'ACOLLIDA
ESO A ACOLLIDA 1
11:25 - 12:25
optativa de 2n eso
Ferran Geli
Aula no asignada
ESO 2n C ROBÒTICA
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Daniel Puigmal
Aula no asignada
ESO 2n C ART I SIM REL
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 2
Carme Romero
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Ferran Geli
Aula no asignada
ESO 2n C ROBÒTICA
26/10/20 - 04/12/20
optativa de 2n eso
Daniel Puigmal
Aula no asignada
ESO 2n C ART I SIM REL
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
aula d'acollida
Mònica Molina
AULA D'ACOLLIDA
ESO A ACOLLIDA 1
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
13:40 - 14:40
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
ciències de la naturalesa 2
Jessica Rincón
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
visual i plàstica 2n eso
Ana Elisenda de Castro
2n ESO C
2n_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
tutoria 2 D eso
Jessica Rincón
2n ESO D
2n_ESO_D
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
cultura i valors ètics 2n eso
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 2
Eva Alcolea
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 2
Víctor Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
educació física 2
Enric Olmos
PISTA
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
13:40 - 14:40
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 2
Montserrat Viñolas
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 2
Sònia Lara
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
tecnologia 2
Ferran Geli
2n ESO D
2n_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20