Tutors/es de pràctiques FCT

COORDINADOR/A FCT

Marta Martínez. (mmartinez@santaeulalia.cat). Telf: 93 731 40 80

COMERÇ I MARKETING

PFI. Auxiliar d’activitats d’oficina i atenció al públic.

Amanda Reginaldo (areginaldo@santaeulalia.cat). Telf: 93 731 40 80

 

ADMINISTRACIÓ I GESTIÓ

PFI. Auxiliar d’activitats d’oficina i en serveis administratius generals

Encarnación Aragonés Latorre (earagones@santaeulalia.cat). Telf: 93 731 40 80

GM Gestió Administrativa. 

Mercé Sanmartí Falguera (msanmarti@santaeulalia.cat)

GS Administració i finances. 

Ramón Aranda Fenoy (raranda@santaeulalia.cat)

 

INSTAL·LACIÓ I MANTENIMENT

GM Manteniment electromecànic:  Telf: 93 731 40 80

Jesus Pujol Vilalta (jpujol@santaeulalia.cat)

GM Instal·lacions frigorífiques i de climatització: Telf: 93 731 40 80

Mercé Bacardit Vilana (mbacardit@santaeulalia.cat)

GM Instal·lacions producció de calor: Telf: 93 731 40 80

Mercé Bacardit Vilana (mbacardit@santaeulalia.cat)

GS Manteniment d’instal·lacions tèrmiques i de fluids: Telf: 93 731 40 80

Alberto Salinas (asalinas@santaeulalia.cat)

GS Mecatrónica industrial: Telf: 93 731 40 80

Paola Valls (pvalls@santaeulalia.cat)

 

ELECTRICITAT I ELECTRÓNICA

GM Instal·lacions elèctriques i automàtiques: Telf: 93 731 40 80

Carlos López Martínez (clopez@santaeulalia.cat)

GS Sistemes electrotècnis i automatitzades: Telf: 93 731 40 80

Florentino Díaz Bautista (fdiaz@santaeulalia.cat)

 

IMATGE I SO

Edifici d’Imatge i so. C/Badalona, nº 1bis. Campus Professional Vallparadís. Terrassa. Telf:  93 783 68 68

GM Vídeo discjòquei i so.

ALBERT MARTÍ (amarti@santaeulalia.cat)

GS Il·luminació, captació i tractament d’imatge:

LOURDES MORA (lmora@santaeulalia.cat).

GS Realització de projectes d’audiovisuals i espectacles:

MERITXELL MANYOSES (mmanyoses@santaeulalia.cat).

GS Producció d’audiovisuals i espectacles:

ÁLVARO SCARPINO (ascarpino@santaeulalia.cat).

 

ACTIVITATS FÍSIQUES I ESPORTIVES

 

GS Animació d’activitats físiques i esportives: Telf: 93 731 40 80

Jordi Martin (jmartin@santaeulalia.cat)

 

NOTA: actualizatció Octubre / 2018.

Es possible que algunes dades no estiguin actualitzades, preguem es posin en contacte amb coordinadora FCT o cap d’estudis FP.