Inici de curs de Cicles formatius de GM I PFI

En aquesta taula podeu trobar el cicle i la porta d’accés. ATENCIÓ perquè alguns cicles estan dividits en subgrup A i B i tenen hores d’entrada diferents el dia 14 de setembre.

Recordeu respectar totes les mesures de seguretat bàsiques: portar mascareta en òptimes condicions, rentar-se les mans habitualment i respectar la distància bàsica de seguretat.

INICI DE CURS GM I PFI  – 14 DE SETEMBRE 2020

Comprova a quin SUBGRUP pertanys AQUÍ (inicials) PLANO
TORN CICLE I SUBGRUPS (A o B) HORA ACCÉS TUTOR/A
MATÍ 1r Gestió Administrativa (AG10) A 10:30H 1 PABLO MOLINER
MATÍ 1r Gestió Administrativa (AG10) B 12:30H 1 PABLO MOLINER
MATÍ 2n Gestió Administrativa (AG10) A 9:30H 1 LAURA ROMERO
MATÍ 2n Gestió Administrativa (AG10) B 11:30 1 LAURA ROMERO
MATÍ 1r Conducció d’activitats fisicoesportives al medi natural (0101) 1- A 10:30 2 FRANCESC RICO
MATÍ 1r Conducció d’activitats fisicoesportives al medi natural (0101) 1 – B 12:30 2 FRANCESC RICO
MATÍ 1r Conducció d’activitats fisicoesportives al medi natural (0101) 2 – A 10:30 1 RICARD MIQUEL
MATÍ 1r Conducció d’activitats fisicoesportives al medi natural (0101) 2 – B 12:30 1 RICARD MIQUEL
MATÍ 1r Instal·lacions elèctriques i automàtiques (EE10) A 10:30 3 LUIS DOMÍNGUEZ
MATÍ 1r Instal·lacions elèctriques i automàtiques (EE10) B 12:30 3 LUIS DOMÍNGUEZ
MATÍ 2n Instal·lacions elèctriques i automàtiques (EE10) A 9:30 3 CARLOS LÓPEZ
MATÍ 2n Instal·lacions elèctriques i automàtiques (EE10) B 11:30 3 CARLOS LÓPEZ
MATÍ 1r Vídeo discjòquei i so (IS10) A 10:30 4 ÓSCAR FERNÁNDEZ
MATÍ 1r Vídeo discjòquei i so (IS10) B 12:30 4 ÓSCAR FERNÁNDEZ
TARDA 1r Vídeo discjòquei i so (IS10) A 16:30 4 ÀLEX BLASCO
TARDA 1r Vídeo discjòquei i so (IS10) B 18:30 4 ÀLEX BLASCO
MATÍ 2n Vídeo discjòquei i so (IS10) A 9:30 4 CARMEN ÚBEDA
MATÍ 2n Vídeo discjòquei i so (IS10) B 11:30 4 CARMEN ÚBEDA
MATÍ 1r Manteniment electromecànic (IM10) A 10:30 3 JORDI CONDAL
MATÍ 1r Manteniment electromecànic (IM10) B 12:30 3 JORDI CONDAL
MATÍ 2n Manteniment electromecànic (IM10) A 9:30 3 JESÚS PUJOL
MATÍ 2n Manteniment electromecànic (IM10) B 11:30 3 JESÚS PUJOL
TARDA 2n Instal·lacions de producció de calor (IM20) Grup sencer 15:30 3 ALBERTO SALINAS
MATÍ 1r Instal·lacions frigorífiques i de climatització (IM30) A 10:30 3 AINA ESTRADA
MATÍ 1r Instal·lacions frigorífiques i de climatització (IM30) B 12:30 3 AINA ESTRADA
TARDA 2n Instal·lacions frigorífiques i de climatització (IM30) Grup sencer 15:30 3 SÍLVIA MARTÍN
MATÍ Auxiliar d’activitats d’oficina i de serveis (AG01) 13:00 1 ENCARNA ARAGONÉS
MATÍ Auxiliar de vendes, oficina i atenció al públic (CM01) 11:00 2 AMANDA REGINALDO

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>