Organigrama

Organigrama de govern (consell escolar):

organigrama de govern

Carrecs directius
  • Director: Tomàs Vera
  • Cap d’Estudis: Santiago García-Carpintero
  • Coordinadora Pedagògica: Chelo Quiroga
  • Secretària: Lina Zamora
  • Cap d’Estudis Adjunt: Carmen Dolón
  • Cap d’Estudis Adjunt d’FP: Juan Guerra

Organigrama de gestió:

Páginas desdepec_merce_rodoreda_2015_10_13 (2).pdf_Página_2

Coordinacions i tutories tècniques:
  • Coordinadora de 1r i 2n d’ESO:Josep Maria Mayol
  • Coordinadora de 3r i 4t d’ESO: Yolanda Fernández
  • Coordinadora de Batxillerat:Nuria Guitián
  • Coordinadora d’activitats i serveis: Laura de Batlle
  • Coordinador d’Informàtica:Santi Jiménez
  • Coordinador de Prevenció de riscos laborals:Albert Vilagrassa
  • Coordinadora Lingüïstica, interculturalitat i cohesió social: Rosa Borràs
  • Responsable pàgina web i Moodle: Santi Jiménez
  • Responsable biblioteca, prog. PUNTEDU i arxiu: Lina Zamora
  • Responsable de Mediació: Ana Ruano
  • Responsable Pla d’Esports: Laura de Batlle
  • Responsable Pla de Llengües Estrangeres: Eduard Riol
  • Responsable de Parelles Lingüístiques: Rosa Borràs
  • Tutora d’alumnes en UEC: Ana Ruano
  • Responsable de la coral: Josep Maria Mayol
  • Responsable de teatre: Lina Zamora
  • Responsable del Grup de Solidaritat: Rosa Borràs
  • Responsable de Coeducació: Montse Martín
  • Responsable de l’arxiu digital de fotografies: Santi Jiménez
  • Responsable del Projecte Tàndem:Edu Riol
  • Responsable del Projecte d’Aprenentatge-Servei: Carmen Hoyas

Organigrama de Departaments Didàctics:

Páginas desdepec_merce_rodoreda_2015_10_13 (2).pdf_Página_3

Caps de departament i seminari
  • Castellà: Ana Ruano
  • Català: Andreu Subirats
  • Ciències Experimentals:Yolanda fernández
  • Ciències Naturals: Joana Martínez
  • Geografia i Història: Javier Arrimada
  • Educació Física: Laura de Batlle
  • Llengües Clàssiques: Lina Zamora
  • Llengües Estrangeres: Javier Gil
  • Matemàtiques: Juan Carlos Guallar
  • Música: Josep Maria Mayol
  • Seguretat i Medi Ambient: Eduard Martín
  • Administració i gestió: Carles Velasco
  • Tecnologia:Juan Luis Fernández
  • Visual i Plàstica: Susi Anechina