Organigrama

Equip directiu

Jordi Lleonart DIRECTOR
Patrícia Galiana CAP D’ESTUDIS
Marta Rodríguez COORDINADORA PEDAGÒGICA
Carme Pascual SECRETÀRIA

 

Caps de departament

Xavier Perea CIÈNCIES DE LA NATURALESA
Patrícia Luque CIÈNCIES SOCIALS
Oriol Castillo EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Xavi Carvajal EDUCACIÓ FÍSICA
Maria Carmen Alcolea / Núria González LLENGUA CASTELLANA i LITERATURA
Eulàlia Solsona LLENGUA CATALANA i LITERATURA
Sergi Solà L. ESTRANGERES (ANGLÈS)
Anna Camps L. ESTRANGERES (ALEMANY I CLÀSSIQUES)
Isabel Gómez / Carles Pla MATEMÀTIQUES
Juan Carlos Gavari TECNOLOGIA
Gema Fuentes ORIENTACIÓ

 

Càrrecs de coordinació pedagògica

Fabiola Requeno COORDINACIÓ DE 1r d’ESO
Pepi Martínez COORDINACIÓ DE 2n d’ESO
Sònia Fernández COORDINACIÓ DE 3r d’ESO
Marta Fabrés COORDINACIÓ DE 4t d’ESO
Antonia Nájar COORDINACIÓ DE BATXILLERAT

 

Càrrecs de coordinació tècnica

Jordi Abancó COORDINACIÓ AUDIOVISUALS i WEB
Oriol Castillo COORDINADOR ALUMNES I DISCIPLINA
Cinta París COORDINACIÓ D’ACTIVITATS I SERVEIS: festes
David Muntada COORDINADOR PLA CATALÀ DE L’ESPORT
J.Carlos Gavari

Francisco López

COORDINACIÓ D’INFORMÀTICA
Xavier Perea / Núria Massana COORDINACIÓ DELEGATS AMBIENTALS
Inma Jurado COORDINACIÓ DE PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS
Xavier Carvajal COORDINACIÓ DE VIATGES
 Sònia Prieto COORDINACIÓ NORMALITZACIÓ LINGÜÍSTICA (LIC)
Xavier Perea

Cinta Paris

COORDINACIÓ SERVEI COMUNITARI
Felip Lorenzo

Juan Carlos Gavari

COORDINACIÓ GRUP EXPERIMENTACIÓ PLURILING.

 

Tutories

Margarita de Pedro 1r ESO A
Mònica López 1r ESO B
Felip Lorenzo i Fabiola Requeno 1r ESO C
Jordi Abancó 1r ESO D
Carla Mor 2n ESO A
Oscar García i Marisa Hernández 2n ESO B
Gema Fuentes i Pepi Martínez 2n ESO C
Rafael Carreras i Vicenta Fuster 2n ESO D
Sonia Prieto 3r ESO A
Agustín Manzanas 3r ESO B
Blai Serrano 3r ESO C
Marc Martínez 3r ESO D
Xavi Carvajal 3r ESO E
Lídia Villena 4t ESO A
Núria Magrins i Hansi Velázquez 4t ESO B
David Muntada 4t ESO C
Núria Casanovas 4t ESO D
Enric LLobet 4t ESO E
Núria González 1r BAT A
Cinta Paris 1r BAT B
Diego Mendoza 1r BAT C
Inma Jurado 2n BAT A
Maria Carmen Alcolea 2n BAT B
Sergi Solà 2n BAT C

 

Composició dels departaments

CIÈNCIES DE LA NATURALESA Xavier Perea BIO
Felip Lorenzo BIO
Hansi Velázquez FQ
Òscar García FQ
Blai Serrano BIO
Marc Martínez FQ
Diego Mendoza BIO
CIÈNCIES SOCIALS Agustín Manzanas
Antonia Nájar (Filosofia)
Carme Pascual (Economia)
Patrícia Luque (Economia)
Inma Jurado
Larisa Dávila (Religió)
Enric Llobet
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA Rafael Carreras (Música)
Oriol Castillo (Visual i plàstica)
Jordi Lleonart (Visual i plàstica)
Jordi Abancó (Visual i plàstica)
Vicenta Fuster (Música)
EDUCACIÓ FÍSICA David Muntada
Fabiola Requeno
Xavi Carvajal
LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA M. Carmen Alcolea
Toni Díaz
Núria González
Sonia Fernández
LLENGUA CATALANA I LITERATURA Eulàlia Solsona
Marta Fabrés
Sònia Prieto
Marta Rodríguez
LLENGÜES ESTRANGERES I CLÀSSIQUES Anna Camps (Alemany)
Sergi Solà (Anglès)
Cinta París (Anglès)
Mònica López (Anglès)
M. Rosa Celebrovsky (Clàssiques)
Núria Casanovas (Anglès)
Carla Mor (Alemany)
Lídia Villena (Anglès)
MATEMÀTIQUES Carles Pla
Cati Olmo
Isabel Gómez
Núria Magrins
Orlando Sánchez
Pepi Martínez
ORIENTACIÓ Gema Fuentes (PSI)
Cristina Aguilera (SIEI)
Noelia Palacios (SIEI)
Margarita de Pedro
Lídia Güeto (Educadora E. E.)
TECNOLOGIA Núria Massana
Francisco José López
Juan Carlos Gavari
Patrícia Galiana

Personal d’administració i serveis

ADMINISTRATIVES Merche Alcoceba
Teresa Barnola
SUBALTERNES Cristina Serra
Marta Ostos