Equip directiu
Patricia Galiana | DIRECTORA |
Cinta Paris | CAP D’ESTUDIS |
Marisa Hernández | COORDINADORA PEDAGÒGICA |
Carme Pascual | SECRETÀRIA |
Caps de departament
Carme Espunya | CIÈNCIES DE LA NATURALESA |
Carlos Murcia | CIÈNCIES SOCIALS |
Oriol Castillo | EXPRESSIÓ ARTÍSTICA |
Alba Villa | EDUCACIÓ FÍSICA |
M.Carmen Alcolea | LLENGUA CASTELLANA i LITERATURA |
Laia Navas | LLENGUA CATALANA i LITERATURA |
Cristina García-Verdugo | LLENGÜES ESTRANGERES |
Cati Olmo | MATEMÀTIQUES |
Marta Vidallet | TECNOLOGIA |
Gema Fuentes | ORIENTACIÓ |
Càrrecs de coordinació pedagògica
Jordi Abancó | COORDINACIÓ DE 1r d’ESO |
Mónica López | COORDINACIÓ DE 2n d’ESO |
Xavi Carvajal | COORDINACIÓ DE 3r d’ESO |
Oscar Garcia | COORDINACIÓ DE 4t d’ESO |
Hansi Velázquez Patricia Luque |
COORDINACIÓ DE BATXILLERAT |
Càrrecs de coordinació tècnica
Norbert Riquelme/Sonia Gabaldón | COORDINADORS ALUMNES I CONVIVÈNCIA |
Cati Olmo | COORDINACIÓ D’ACTIVITATS I SERVEIS I PROMOCIÓ |
Xavi Carvajal | COORDINADOR PLA CATALÀ DE L’ESPORT |
Andrea Morral/Marta Vidallet | COORDINACIÓ D’INFORMÀTICA I DIGITAL |
Inma Jurado | COORDINACIÓ DE PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS |
Lidia Villena | COORDINACIÓ LINGÜÍSTICA |
Tutories
ENCARNA ORTIZ | 1r ESO A |
EULÀLIA SOLSONA / MARTA VIDALLET | 1r ESO B |
HELENA GLARÍA | 1r ESO C |
SONIA GÓMEZ | 2n ESO A |
RAFAEL CARRERAS | 2n ESO B |
CARME ESPUNYA / LARISA DÁVILA | 2n ESO C |
RAMIRO SILVEYRA | 2n ESO D |
ORIOL CASTILLO | 3r ESO A |
MARTÍ RIBA | 3r ESO B |
NÚRIA GONZÁLEZ | 3r ESO C |
ANNA BRENDEMÜHL | 3r ESO D |
AGUSTÍN MANZANAS | 4t ESO A |
DANI CAMPOS | 4t ESO B |
XEVI PEREA | 4t ESO C |
AÏDA MARTÍNEZ | 4t ESO D |
SERGI SOLÀ | 1r BAT A |
ALBA VILLA | 1r BAT B |
VÍCTOR MANSANET | 1r BAT C |
PEPI MARTÍNEZ | 2n BAT A |
LIDIA VILLENA | 2n BAT B |
Composició dels departaments
CIÈNCIES DE LA NATURALESA | Mª Carme Espunya (Biologia) Xavier Perea (Biologia) Norbert Riquelme (Biologia) |
Òscar Garcia (Física i Química) Marisa Hernández (Física i Química) Roger Ribes (Física i Química) Hansi Velázquez (Física i Química) |
|
CIÈNCIES SOCIALS | Inma Jurado (Socials) Agustí Manzanas (Socials) Encarna Ortiz (Socials) |
Patricia Luque (Economia) Carme Pascual (Economia) Jennifer Salcedo (Economia) |
|
Carlos Murcia (Filosofia) | |
Larisa Dávila (Religió) | |
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA | Rafael Carreras (Música) |
Jordi Abancó (Visual i plàstica) Oriol Castillo (Visual i plàstica) |
|
EDUCACIÓ FÍSICA | Xavi Carvajal Asier Corres Alba Villa |
LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA | Mª Carmen Alcolea Dani Campos Mercè Crespí Núria González |
LLENGUA CATALANA I LITERATURA | Laia Navas Martí Riba Marta Rodríguez Eulàlia Solsona |
LLENGÜES ESTRANGERES I CLÀSSIQUES | Cristina García-Verdugo (Anglès) Mónica López (Anglès) Cinta París (Anglès) Sergi Solà (Anglès) Lídia Villena (Anglès) |
Anna Brendemühl (Alemany) | |
Sonia Gabaldón (Clàssiques) | |
MATEMÀTIQUES | Sonia Gómez Víctor Mansanet Aïda Martínez Pepi Martínez Cati Olmo |
ORIENTACIÓ | Gema Fuentes (Psicopedagoga) Helena Glaría (Psicopedagoga) |
Sansra Inglés (SIEI) Carla Ricart (SIEI) |
|
Lídia Güeto (Educadora EE) | |
TECNOLOGIA | Patrícia Galiana Andrea Morral Ramiro Silveyra Marta Vidallet |
Personal d’administració i serveis
ADMINISTRATIVES | Neus Rodriguez |
Laura Gallegos | |
SUBALTERNES | Marta Ostos / Pau Martin |
Cristina Serra |