Activitats per l’alumnat a causa del tancament pel COVID-19


Benvolgudes famílies i alumnat del Blanca d’Anjou

Seguint les orientacions del Departament d’Educació i dels Serveis Territorials a les Terres de l’Ebre, us informem que s’estan enviant tasques a l’alumnat mitjançant el correu electrònic corporatiu @blancadanjou.cat

Tanmateix podeu posar-vos en contacte amb el professorat i amb els tutors i tutores, en l’horari lectiu habitual.

Us recordem les nostres adreces:

Àmbit Lingüístic
Albert Bedos abedos@institutblancadanjou.cat
Àngela Pons apons@institutblancadanjou.cat
Lara Macià de Santiago lmacia@institutblancadanjou.cat
Maite Cot Ardévol mcot@institutblancadanjou.cat
Maria Dolors Callau Brull dcallau@institutblancadanjou.cat
Carme Vilarroya Margalef cvillarroya@institutblancadanjou.cat
Àmbit Cultura i valors
Vicent Borràs vborras@institutblancadanjou.cat
Xavier Margalef Jornet xmargalef@institutblancadanjou.cat
Àmbit Social
Laia Reverté lreverte@institutblancadanjou.cat
Susanna Adell Chavarria sadell@institutblancadanjou.cat
Àmbit Artístic
Judith Escurriola Porres jescurriola@institutblancadanjou.cat
Ramon Ruiz Fons rruiz@institutblancadanjou.cat
Àmbit Educació Física
Josep Maria Martín Gallego jmartin@institutblancadanjou.cat
Àmbit Matemàtic
Rosa Elena Chillida Juan rchillida@institutblancadanjou.cat
Sandra Viñes Garrido svines@institutblancadanjou.cat
Enric Margalef emargalef@institutblancadanjou.cat
Àmbit Cientifico-tecnològic
Maria José Dominguez mjdominguez@institutblancadanjou.cat
Jorge Albuixech jalbuixech@institutblancadanjou.cat
Albert Vidiella avidiella@institutblancadanjou.cat
Anna Ferrer aferrer@institutblancadanjou.cat
Àlvaro Vicente avicente@institutblancadanjou.cat
Ramon Gimeno rgimeno@institutblancadanjou.cat
Orientació i SIEI
Montse Cervera mcervera@institutblancadanjou.cat
Ester Vicedo Giner evicedo@institutblancadanjou.cat
Correu del centre, per consultar dubtes referents a preinscripcions i gestió administrativa. 
Institut Blanca d’Anjou e3007211@xtec.cat

Cada professor farà el seguiment de les tasques encomanades mitjançant les plataformes adients i utilitzades a classe normalment: Moodle, Classroom, Edmodo, Sites, IEduca i altres.

També us animem a compartir les vostres lectures. Ho podeu fer a traves de les nostres xarxes socials de tuiter i instagram. Recordeu de citar-nos @insblancadanjou amb hashtag #joemquedoacasa

Us animem a completar la vostra formació mitjançant les activitats d’autoaprenentatge que podeu trobar al portal edu365.cat som

Molt atentament.

Cuideu-vos, cuidem-nos!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>