Equip docent

Educació Infantil:
  • Yolanda Font P3 A – yolandafont@escolasamaranch.cat
  • Santitos Muñoz – P3 B – santitosmunoz@escolasamaranch.cat
  • Maribel Escudero – P4 A – maribelescudero@escolasamaranch.cat 
  • Eli Borrell – P4 B – eliborrell@escolasamaranch.cat 
  • Eva Guijo – P5 A – evaguijo@escolasamaranch.cat (Coordinadora cicle)
  • Carme Martin – P5B – carmemartin@escolasamaranch.cat
  • Marta Morillo – TEI – martamorillo@escolasamaranch.cat
Personal no docent:
  • Mati Sances – administrativa
  • Pascual Trujillo – conserge
  • Belen Manzano – vetlladora
Educació primària:
  • Bea Carpio – 1r A – beacarpio@escolasamaranch.cat
  • Eva  Ruiz- 1r B – evaruiz@escolasamarnach.cat
  • Hector Lull – 1r C – hectorlull@escolasamarnach.cat
  • Leticia Sospedra – 2n A – leticiasospedra@escolasamarnach.cat
  • Isis Bordons- 2n B – isisbordons@escolasamarnach.cat
  • Susana Paneque – 2n C – susanapaneque@escolasamarnach.cat (Coordinadora Cicle Inicial)
  • Sílvia Gasa – 2n D – silviagasa@escolasamarnach.cat
  • Àlex Lopez – 3r A – alexlopez@escolasamarnach.cat
  • Alba Creus – 3r B – albacreus@escolasamarnach.cat
  • Sílvia Mata – 3r C – silviamata@escolasamarnach.cat
  • Fina Rovira – 4t A – finarovira@escolasamarnach.cat
  • Sílvia Espín – 4t B – silviaespin@escolasamarnach.cat (Coordinadora Cicle Mitjà)
  • Sandra Siles – 4t C – sandrasiles@escolasamarnach.cat 
  • Montse Claramunt – 5è A – montseclaramunt@escolasamarnach.cat
  • Ruben Mocholi – 5è B – rubenmocholi@escolasamarnach.cat (Coordinador cicle superior)
  • Maite Olivella – 5è C – maiteolivella@escolasamarnach.cat
  • Mercè Estradé – 6è A – merceestrade@escolasamarnach.cat
  • Jordi Gallego – 6è B – jordigallego@escolasamarnach.cat
  • Lídia Melero – 6è C – lidiamelero@escolasamarnach.cat
Especialistes:

 

  • Teresa Sadurní: Suport 6è – teresasadurni@escolasamarnach.cat
  • Llengua Anglesa: Sonia Plaza – soniaplaza@escolasamarnach.cat (infantil i inicial) / Isabel Sevé – isabelseve@escolasamarnach.cat (mitjà i superior)
  • Ed. Musical: Sandra Segura – sandrasegura@escolasamarnach.cat 
  • Ed. Especial: Rosalia Griñó – rosaliagrino@escolasamarnach.cat
  • SIEI: Alba Hidalgo – albahidalgo@escolasamarnach.cat
  • Tècnica d’Ed.Especial: Xènia Luque – xenialuque@escolasamarnach.cat
  • Coordinadora Informàtica: Alba Creus