Equip docent

ASSIGNACIONS DE L’EQUIP DE MESTRES per al curs 2019-2020

Equip directiu Equip de coordinació
  • Direcció: LLUÏSA TERRADES
  • Cap d’estudis: CÈLIA GISPERT
  • Secretaria: MARISA ÀGUEDA
  • E.I. SANDRA MONTOLIO
  • C.I. ELENA COBO
  • C.M. MARISA ÀGUEDA
  • C.S. GEMMA FERNÁNDEZ

 

TUTORIES  Educació Infantil

P3 A CARGOLS

TRINI GODOY

P4 A PARDALS

MARTA BENAIGES

P5 A PAPALLONES

SOLEDAD CASAL

P3 B FORMIGUES

MIREIA VALLÈS

P4 B SARGANTANES

NEUS PONS

P5 B DOFINS

CARME MÉNDEZ

  P4 C MARIETES

SANDRA MONTOLIO

TEI a P3 : MERCHE RODRÍGUEZ.               TEE/EI : ESTHER ROSELL

 

TUTORIES Cicle Inicial

1r A OMS

MONTSE MUR

1r B PINS

ELENA COBO

 

2n A OLIVERES

MONTSE PONS /

CRISTINA PÉREZ

2n B ROURES

MARIA LLORET

 

TUTORIES Cicle Mig

 

 

3r A MONTJUÏC

MARIAN MORALES

( FRANCISCO CANO)

3r B TIBIDABO

LOLI DOMINGO

4t A PEDRAFORCA

SÍLVIA RODÉS

4t B MONTSENY

ALBA ELVIRA

 

TUTORIES Cicle Superior

5èA PICA D’ESTATS

INGRID FERRER

 

5è B CANIGÓ

GEMMA FERNÀNDEZ

 

 

6è A TEIDE

PAULA MENESES

CARLA MUÑOZ

6è B ANETO

MONTSE DAVÍ

 

Mestres especialistes i de suport

Especialista de Música:  ALBERT TORRES.

Especialistes d’anglès:  J.MANEL TAPIES, SONIA NESTARES .

Especialistes d’Educació Especial. Departament d’Orientació:  ANA ISABEL PEROSILLO, LAIA SUBIRATS, SIEI: MONTSE COLET.

Aula d’acollida : LOLI ALONSO , DAVID DE LA FUENTE .

Especialista d’Educació Física: JOAN MARC MIRON.( DAVID DE LA FUENTE )

Mestres de suport: : CÈLIA GISPERT, LLUÏSA TERRADES, MARISA  ÁGUEDA, MARIA LLORET, RAQUEL DOMINGUEZ, LOLI ALONSO

Coordinador/es segons assignacions Departament d’educació

Coordinador d’informàtica   ALBERT TORRES.

Corrdinadora de Riscos Laborals :  ANA ISABEL PEROSILLO,

Coordinadora LIC  : LAIA SUBIRATS,

 Assignacions de l’equip de personal no docent 

Administrativa : Débora Carvajal.

Conserge:  Francesc Casals.

Tècnica  d’Educació Infantil: Merche Rodríguez.

Tècnica suport SIEI : Esther Rosell .

Vetlladors/es:   Ana Bautista,Vanessa Bonet, Nieves Gil,.

MENJADOR:  Equip de cuina: Empresa PAM I PIPA : cuinera: Antonia Álvarez. Auxiliars: Francisca Cabello, Lidia Reverte , Ana Mª Vergés.

Equip de Monitoratge:  Empresa PAM I PIPA

Coordinadora de Menjador: Míriam Palacios

Coordinadora  AMPA: Maribel Tapiador

Equip de Neteja: EMPRESA FOMENTO-CONSORCI