Equip humà

 

EQUIP DIRECTIU

Mercè Vilalta i Miquel Joana Puig i Mir Lluis Camps Baiget
DIRECTORA CAP D’ESTUDIS SECRETARI
mercev@escolabaixeras.cat joanap@escolabaixeras.cat lluisc@escolabaixeras.cat

EDUCACIÓ INFANTIL

Anna Martín Novo Anna Correa Hernández Ramon Lostao Otero Marta Aragón Homar Cristina Deu Palomera
INFANTIL 3 ANYS INFANTIL A INFANTIL B INFANTIL C
annama@escolabaixeras.cat annac@escolabaixeras.cat ramonl@escolabaixeras.cat martaa@escolabaixeras.cat cristinad@escolabaixeras.cat

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Marta Garcia Vatueña Diego Vázquez Horyaans Judith Garrido Solanilla Imma Zannuy Muné
TUTORA 1r SUPORT 1r TUTORA 2n SUPORT 2n
martag@escolabaixeras.cat diegov@escolabaixeras.cat judithg@escolabaixeras.cat immaz@escolabaixeras.cat
MÚSICA INCLUSIVA

 

Gemma Capdevila Germà Núria Mena Las Heras Arnau Montesinos Pascual
TUTORA 3r TUTORA 4t REFORÇ 3r i 4t
gemmac@escolabaixeras.cat  nuriam@escolabaixeras.cat  arnaum@escolabaixeras.cat 
Joana León Navarro Eloi Vivanco Garcia Rebeca Ruiz Garcia
TUTORA SUPERIOR A TUTOR SUPERIOR B TUTORA SUPERIOR C
 joanal@escolabaixeras.cat eloiv@escolabaixeras.cat  rebecar@escolabaixeras.cat

 

Lluis Camps Baiget Sara Carbonell Luis de Francisco Mantiñán Mireia Surroca Díaz
EDUCACIÓ FÍSICA ACOLLIDA VETLLADOR  VETLLADORA
lluisc@escolabaixeras.cat sarac@escolabaixeras.cat


COORDINACIONS

EDUCACIÓ INFANTIL Marta Aragón Homar
EDUCACIÓ PRIMÀRIA Joana León Navarro
LLENGUA I COHESIÓ SOCIAL
RISCOS LABORALS Núria Mena Las Heras

AGENTS EDUCATIUS

EDUCADORA SOCIAL Imma Masana
TECNICA D’INSERCIÓ SOCIAL Laia Barroso

PERSONAL PAS

Laura Heredia Broto Ismael Propios Yusta Mónica Guillén Farrés Susana Muixí Rovira
CONSERGE INFANTIL CONSERGE PRIMÀRIA ADMINISTRATIVA TEI

CURSOS ANTERIORS

2019-20