Sortides i colònies

Educació Infantil

11 de novembre de 2019 P5: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum
(Berga-Sant Francesc)
13 de novembre de 2019 P3 i P4: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum (Berga-Sant Francesc)
10 de març de 2020 Espectacle de Dansa: Silver drops
(Berga-Teatre Municipal)
Programa Anem al teatre
13 de maig de 2020 Espectacle de Música: Corre, Trufa!
(Berga-Teatre Municipal)
Programa Anem al teatre
27 de maig de 2020 Granja-Natura El Mujal (Navàs) http://www.granjanatura.com/
Cicle Inicial
10 d’octubre de 2019 Berga Bolet: El parc Cadí-Moixeró (Berga)
19 de novembre de 2019 Sortida a Can Canadell: Cursa d’Orientació
(Artés)
27 de novembre de 2019 Trobada Escolar de Cicle Inicial
Espectacle de màgia: ‘Les tovalloletes no desapareixen per art de màgia’
(Berga-Teatre Municipal)
25 de març de 2020 Teatre d’anglès: Little Red Rocks
(Berga-Teatre Municipal)
Companyia Jumping Ducks
18 de maig de 2020 2n: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Camp de Fultbol Municipal
19 de maig de 2020 1r: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Camp de Fultbol Municipal
27 o 28 de maig de 220 Espectacle de Música: Dintríssim – Xiula
(Berga-Teatre Municipal)
Programa Anem al teatre
3r trimestre Sortida a determinar
Cicle Mitjà
3 d’octubre de 2019 4t: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum
(Berga-Sant Francesc)
 4 d’octubre de 2019 3r: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum
(Berga-Sant Francesc)
17 d’octubre de 2019 4t: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Zona esportiva Toni Sabata
18 d’octubre de 2019 3r: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Zona esportiva Toni Sabata
24 d’octubre de 2019 4t: Visita a l’exposició Piribus (Berga) Expo Piribus
7 de novembre de 2019 4t: Sortida a La casa de les abelles
(Sant Pere de Torelló)
http://www.lacasadelesabelles.cat/
8 de novembre de 2019 3r: Sortida a La casa de les abelles
(Sant Pere de Torelló)
http://www.lacasadelesabelles.cat/
25 de març de 2020 Teatre d’anglès: Little Red Rocks
(Berga-Teatre Municipal)
Companyia Jumping Ducks
28 d’abril de 2020 Espectacle de Música: Dintríssim – Xiula
(Berga-Teatre Municipal)
Programa Anem al teatre
8 de maig de 2020 3r: Visita a l’Ajuntament de Berga
5 de juny de 2020 Sortida a Guixot de 8 (Taradell) http://www.guixotde8.com/
Cicle Superior
28 d’octubre de 2019 5è: Visita a l’exposició Piribus (Berga) Expo Piribus
30 d’octubre de 2019 6è: Visita a l’exposició Piribus (Berga) Expo Piribus
4 de novembre de 2019 5è: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum
(Berga-Sant Francesc)
6 de novembre de 2019 6è: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Zona esportiva Toni Sabata
7 de novembre de 2019 5è: Trobades Multiesportives del PCEE
Berga – Zona esportiva Toni Sabata
8 de novembre de 2019 6è: Taller de Joan Ferrer: el color de la Llum
(Berga-Sant Francesc)
5 de desembre de 2019 5è: Visita a la Colònia Vidal (Puig-reig) https://www.museucoloniavidal.org/
1r trimestre 6è: Visita al Parlament de Catalunya (Barcelona) Visites al Parlament
20 de febres de 2020 Sortida de Dijous Llarder a Pedret
25 de març de 2020 Teatre d’anglès: Little Red Rocks
(Berga-Teatre Municipal)
Companyia Jumping Ducks
31 de març de 2020 5è: Visita a la Muntanya de Sal (Cardona) Parc Cultural
2n trimestre 6è: Visita al Parc Natural de Sant Llorenç del Munt i l’Obac (Rellinars)
2 d’abril de 2020 Espectacle de Teatre: Mon pare és un ogre
(Berga-Teatre Municipal)
Programa Anem al teatre
A determinar Visita a la deixalleria i a l’empresa Containers del Berguedà (Polígon de la Valldan – Berga)
1, 2 i 3 de juny de 2020 Colònies a Llafranc

Podeu descarregar l’autorització de sortides aquí