Teniu a la vostra disposició un correu electrònic com a via directa de comunicació amb les mestres de l’escola:

Grups Tutor/es  
P3 A i B Esther Martínez i Paco Cortés
P4 A i B Sonia Ruiz i Anna Esteve
P5 A, B i C Maria José Ramos, Laia Gibert i Carme Palet
Cicle Inicial A, B, C i D Sílvia Taboada, Cristina Farrerons, Montse Barón i Meritxell Aínsua
3r A i B Lourdes Siuraneta i Mònica Llamas
4t A, B i C Rosa Chacón, Lorena González i Sergi García.
5è A, B i C Elena Melo, Elia Ballesteros i Marta Marzo
6è A i B

Carolina Pérez-Bonfils i Josefina Olives

Anna Esteve: anna@escolapaucasals.com

Carme Palet: carme@escolapaucasals.com

Carolina Pérez-Bonfils: carolina@escolapaucasals.com

Cristina Farrerons: cristina@escolapaucasals.com

Elena Melo: elena@escolapaucasals.com

Elia Ballesteros: elia@escolapaucasals.com

Esther Martínez: esther@escolapaucasals.com

Esther Expósito: estherexpos@escolapaucasals.com

Isabel Ariza: isabel@escolapaucasals.com

Jorge Exojo: jorge@escolapaucasals.com

Josefina Olives: jose@escolapaucasals.com

Laia Gibert: laia@escolapaucasals.com

Laura Párraga: laura@escolapaucasals.com

Lorena González: lorena@escolapaucasals.com

Lourdes Siuraneta: lourdes@escolapaucasals.com

Maria José Ramos: mariajose@escolapaucasals.com

Marta Marzo: marta@escolapaucasals.com

Meritxell Aínsua: meritxell@escolapaucasals.com

Monica Llamas: monica@escolapaucasals.com

Montse Barón: montse@escolapaucasals.com

Paco Cortés: paco@escolapaucasals.com

Rosa Chacón: rosa@escolapaucasals.com

Sergi García: sergi@escolapaucasals.com

Sílvia Taboada: silvia@escolapaucasals.com

Sonia Ruiz: sonia@escolapaucasals.com