Personal docent

EQUIP DIRECTIU

Director: David Marchán. 
Cap d’estudis: Ruth Camprodon. 
Secretària: Emma Podadera.

COORDINACIÓ

Coordinadora de petits: Olga Yepes.
Coordinadora de mitjans: Carme Rodríguez.
Coordinadora de grans: Gloria Gallego.
Coordinadora d’informàtica: Cristina Silvestre.
Coordinador de riscos laborals: Enric Sánchez.
Coordinadora LIC: Mª José Rincón.

PROFESSORAT D’INFANTIL

Tutora de P3: Olga Yepes. (olgayepes@escolaguinovart.cat)
Tutora de P4: Laia Puntero. (laiapuntero@escolaguinovart.cat)
Tutora  de P5: Emma Podadera. (emmapodadera@escolaguinovart.cat)
Reforç d’infantil: Montserrat Grima. (montserratgrima@escolaguinovart.cat)

PROFESSORAT DE PRIMÀRIA

Tutora de 1r: Esther Pallarès. (estherpallares@escolaguinovart.cat)
Tutora de 2n: Aurora Aznar. (auroraaznar@escolaguinovart.cat)
Tutora de 3r: Sílvia López. (silvialopez@escolaguinovart.cat)
Tutora de 4t: Carme Rodríguez. (carmerodriguez@escolaguinovart.cat)
Tutora de 5A: Natalia Cañero. (nataliacanero@escolaguinovart.cat)
Tutora de 5B: Cristina Silvestre. (cristinasilvestre@escolaguinovart.cat)
Tutora de 6A: Gloria Gallego. (gloriagallego@escolaguinovart.cat)

Tutor de 6B: Enric Puig. (enricpuig@escolaguinovart.cat)

ESPECIALISTES

Especialistes d’Anglès: Mª José Rincón (mariajoserincon@escolaguinovart.cat), Enric Sánchez (enricsanchez@escolaguinovart.cat) i Laia Puntero (laiapuntero@escolaguinovart.cat).  
Especialista d’Atenció a la Diversitat: Montserrat Cussó. (montsecusso@escolaguinovart.cat)
Especialistes d’Educació Física: Xavi Gràcia. (xavigracia@escolaguinovart.cat)
Especialista de Música: Sílvia López (silvialopez@escolaguinovart.cat), Amparo López (amparolopez@escolaguinovart.cat) i David Marchán (davidmarchan@escolaguinovart.cat).
Aula d’acollida i reforç: Ruth Camprodon. (ruthcamprodon@escolaguinovart.cat)
Mestra de religió: Amparo López. (amparolopez@escolaguinovart.cat)