Personal docent

EQUIP DIRECTIU

Director: David Marchán. 
Cap d’estudis: Ruth Camprodon. 
Secretària: Emma Podadera.

COORDINACIÓ

Coordinadora de petits: Olga Yepes.
Coordinadora de mitjans: Carme Rodríguez.
Coordinadora de grans: Gloria Gallego.
Coordinadora digital: Cristina Silvestre.
Coordinador de riscos laborals i responsable Covid: Xavi Gràcia.
Coordinadora LIC: Mª José Rincón.

PROFESSORAT D’INFANTIL

Tutora de P3: Rocio Rodríguez (rociorodriguez@escolaguinovart.cat)
Tutora de P4: Olga Yepes (olgayepes@escolaguinovart.cat)
Tutora  de P5: Maria Moya (mariamoya@escolaguinovart.cat)
Reforç d’infantil: Emma Podadera (emmapodadera@escolaguinovart.cat)

PROFESSORAT DE PRIMÀRIA

Tutora de 1r: Aurora Aznar (auroraaznar@escolaguinovart.cat)
Tutora de 2n: Noemi Robles (noemirobles@escolaguinovart.cat)
Tutora de 3r: 
Carme Rodríguez (carmerodriguez@escolaguinovart.cat)
Tutora de 4t: 
Sílvia López (silvialopez@escolaguinovart.cat)
Tutor de 5è: Ferrar Cisneros (ferrancisneros@escolaguinovart.cat) /
 Enric Puig (enricpuig@escolaguinovart.cat)
Tutora de 6A: Gloria Gallego (gloriagallego@escolaguinovart.cat)

Tutor de 6B: Cristina Silvestre (cristinasilvestre@escolaguinovart.cat)

ESPECIALISTES

Especialistes d’Anglès: Mª José Rincón (mariajoserincon@escolaguinovart.cat), Helena Feliu (helenafeliu@escolaguinovart.cat) i Maria Moya (mariamoya@escolaguinovart.cat).  
Especialista d’Atenció a la Diversitat: Montserrat Cussó (montsecusso@escolaguinovart.cat)
Especialistes d’Educació Física: Xavi Gràcia (xavigracia@escolaguinovart.cat).
Especialista de Música: Sílvia López (silvialopez@escolaguinovart.cat), Amparo López (amparolopez@escolaguinovart.cat) i David Marchán (davidmarchan@escolaguinovart.cat).
Aula d’acollida i reforç: Ruth Camprodon (ruthcamprodon@escolaguinovart.cat)
Mestra de religió: Amparo López. (amparolopez@escolaguinovart.cat)