Sortides, Colònies, Activitats

sortides 18/19
Data Curs Lloc Durada Hora
octubre
08/10/2018 Dll CS Teatre Auditori Bellavista 1 matí 10.30
08/10/2018 Dll CI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 10.30
09/10/2018 Dm P5 Castellvell, Llinars (sentits) 1 dia
9’00-16’30
11/10/2018 Dj CM Teatre Auditori Bellavista 1 matí 10.30
19/10/2018 Dv 4t Liceu BCN 1 dia
9’00-16’30
22/10/2018 Dll P3 Can Ribas, Bigues (La Tardor) 1 dia
9’00-16’30
24/10/2018 Dx P4 C.R.A.R.C. (Masquefa) 1 dia
9’00-16’30
25/10/2018 Dj 1r Vallcàrquera 1 dia
9’00-16’30
29/10/2018 Dll 2n Cal Gavatx 1 mati
9’00-12’30
novembre
5/11/2018 Dll 4t OLOT 1 dia
9’00-16’30
7/11/2018 Dx MUSEU FERROCARRIL 1 dia
9’00-16’30
9/11/2018 Dv CAL GAVATX 1 matí
9’00-12’30
13/11/2018 Dm P5 Castellvell Llinars del vallès 1 dia
9’00-16’30
15/11/2018 Dj 2n Can Fusteret – Reciclatge 1 dia
9’00-16’30
19/11/2018 Dll MONTSERRAT 1 dia
8’30-16’30
21/11/2018 Dx P5 Auditori BCN 1 dia
9’00-16’30
28/11/2018 Dx EI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 9.30
desembre
14/12/2018 Dv 3r Cim de les àligues 1 dia
9’00-16’30
gener
11/01/2019 Dv Teatre Escola Colors
1 matí
23/01/2019 Dx 3r Visita Ajuntament 1 matí 9 – 12.30
16/01/2019 Dx CM Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
17/01/2019 Dj CS Teatre Auditori Bellavista 1 matí 9.30
18/01/2019 Dv 2n Teatre Romea 1 dia
9’00-16’30
febrer
del 25 al 1 4t SORTIDA DEIXALLERIA FRANQU 1 matí
9’00-12’30
del 25 al 1 SORTIDA DEIXALLERIA FRANQU 1 matí
9’00-12’30
del 25 al 1 SORTIDA DEIXALLERIA FRANQU 1 matí
9’00-12’30
març
18/03/2019 Dll P3 Can Moncau, La Roca (La granja) 1 dia
9’00-16’30
Del 10 al 15/03/2019
ITALIA- ERASMUS+
1 setmana
18/03/2019 Dll 1r Viu el Circ – Llinars 1 dia
9’00-16’30
19/03/2019 Dm 2n Museu Marítim de BCN 1 dia
9’00-16’30
19/3/2019 Dx EI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
20/3/2019 Dx P4 Barcelona (Fundació Joan Miró) 1 dia
9’00-16’30
20/3/2019 Dx 3r La Pedrera BCN i Ciuitadella 1 dia
9’00-16’30
22/3/2019 Dx P5 Cal Gavatx 1 mati
9’00-12’30
27 i 28 Dx Dj 2n COLÒNIES CAN PUNTXET 2 dies
9’00-16’30
28 i 29 Dj Dv 4t COLONIES TARADELL 2 dies
9’00-16’30
abril
3/4/2019 Dx CS Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
5/4/2019 Dv Auditori BCN 1 dia
9’00-16’30
9/4/2109 Dm COVES TOLL (MOIÀ) 1 dia
9’00-16’30
Corredor MONTNEGRE 1 dia
9’00-16’30
08/04/19 Dll 4t Cal Gavatx 1 mati
9’00-12’30
10/4/2019 Dx CI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
maig
7 i 8/05/2019 Dm-Dx P5 Can Miqueló (Colònies) 2 dies
9’00-16’30
20,21 I 22 Dll-Dx COLONIES LLORET
3 dies
21/05/2019 Dm 1r Port d’Arenys 1 dia
9’00-16’30
22/05/2018 Dx 4t SANT MARTÍ DE CENTELLES 1 dia
9’00-16’30
29/05/2019 Dx 3r Escola Natura Parets 1 dia
9’00-16’30
30/05/2019 Dj EI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 9.30
juny
04/06/2019 Dm CI Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
05/06/2019 Dx CM Teatre Auditori Bellavista 1 matí 11.00
13/06/2019 Dj P3,P4,P5 Can Xaragall, Llinars (Festa de l’aigua) 1 dia 9’00-15’00
13/06/2019 DJ VELA (BARCELONA) 1 dia 9’00-16’30