EQUIP DOCENT

CURS 2018-19

TUTORIES:

Educació Infantil

  • Educació Infantil 3 anys A                 Olga Fusté
  • Educació Infantil 3 anys B                 M. Pilar Robles
  • Educació Infantil 4 anys A                 Esther Ticó
  • Educació Infantil 4 anys B                 Cristina Riu
  • Educació Infantil 5 anys B                 Anna Canut
  • Educació Infantil (reforç)                   Eulàlia Maluquer
  • Psicomotricitat                                   Bianca Baulies

Educació primària

  • Cicle Inicial – 1r A                 Nùria Coloma
  • Cicle Inicial – 1r B                 Teresa Farré
  • Cicle Inicial – 2n A                Carme Monter
  • Cicle Inicial – 2n B                Carlos Andrés
  • Cicle Mitjà –  3r  A                 Anna Castellarnau                             .
  • Cicle Mitjà –  3r  B                Catalina Ballarín
  • Cicle Mitjà –  4t  A                 Teresa Merino
  • Cicle Mitjà –  4t  B                 Anna Alarcón
  • Cicle Superior – 5è A            Montse Llovera
  • Cicle Superior – 5è B            Paqui Galeote
  • Cicle Superior – 6è A            Lourdes Baro
  • Cicle Superior – 6è B            Emma Carrera/Laura Caselles

Mestres especialistes

  • Educació Especial      Mercè Ortega/ Elena Ponsico/Núria Faus
  • Educació Física                     Francesc Ortega
  • Educació Musical                   Xus Feixa
  • Ll. Estrangera (Anglès)          M.Àngels Batalla/Carlos Andrés
  • Ll. Estrangera (Francès)        Lourdes Baro
  • Religió                                    Sandra  Saló

COORDINACIONS:

  • Coordinadora d’Ed. Infantil:  Eulàlia Maluquer
  • Coordinadora del Cicle Inicial: Núria Coloma
  • Coordinadora del Cicle Mitjà: Tessi Merino
  • Coordinadora del Cicle Superior: Lourdes Baró
  • Coordinadora de Riscos Laborals: Montse Llovera
  • Coordinadora LIC: Anna Alarcón
  • Coordinador d’Informàtica : Anna Canut
  • Coordinador Pla Català de l’esport: Francesc Ortega
  • Coordinadora d’Escola Verda : Bianca Baulies