Sortides i Celebracions Escolars

Educació Infantil

  DATA LLOC
PRIMER TRIMESTRE Dilluns 18 de novembre

 

 

Dimarts 3 de desembre

 

 

Dimecres 18 de desembre

CAN RIBAS. Ed. Infanti (tot el dia)

 

PALAU DE LA MÚSICA P3 (matí)

 

POEMES I NADALES. Ed. Infantil. Escola (tarda)

SEGON TRIMESTRE Dimarts 25 de febrer

 

 

Dimecres 4 de març

 

Dijous 23 d’abril

AUDITORI BARCELONA. Ed. Infantil (matí)

 

ABACUS P5 (matí)

 

Passeig pel nostre entorn. Sant Jordi Ed. Infantil

TERCER TRIMESTRE Divendres 24 d’abril

 

Dijous 21 de maig

CONCERT PRIMAVERA. Tota l’escola (matí)

 

JOC PERDUT P5 (mati)

Educació Primària – Cicle Inicial (1r-2n)

  DATA LLOC
PRIMER TRIMESTRE Dilluns 28 d’octubre

 

 

Dimarts 17 de desembre

 

Dijous 19 de desembre

BARCELONA I LES SEVES LLEGENDES C.Inicial. (Tot el dia).

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

 

PREMIOS CERVANTES. Primària (tarda)

SEGON TRIMESTRE Dimarts 4 de febrer

 

Divendres 21 de febrer

 

Divendres 13 de març

 

 

Dimarts 31 de març

 

FONT DE MIMIR 2n (matí)

 

CARNAVAL. Tota l’escola (tarda)

 

EL CIM DE LES ÀLIGUES. C. Inicial (tot el dia)

 

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

 

TERCER TRIMESTRE Divendres 17 d’abril

 

Dimarts 21 d’abril

 

Dijous 23 d’abril

 

Divendres 24 d’abril

 

Dijous 30 d’abril

 

 

Dimecres 20 de maig

 

Dimarts 16 de juny

TEATRE D’ANGLÈS “GEORGINA AND THE DRAGON” C. Inicial (matí)

 

DANSA ARA 2n (tot el dia)

 

JOCS FLORALS. Escola Primària (tarda)

 

CONCERT PRIMAVERA. Tota l’escola (matí)

 

GUARDIA URBANA 1r. (escola)

 

COVA MUSEU DE LA FONT MAJOR C. Inicial (tot el dia)

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

 

Educació Primària – Cicle Mitjà (3r-4t)

  DATA LLOC
PRIMER TRIMESTRE Dijous 31 d’octubre

 

 

Dimarts 17 de desembre

 

 

Dijous 19 de desembre

 

 

MOLÍ PAPERER. C.Mitjà (tot el dia)

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

 

PREMIOS CERVANTES. Primària (tarda)

SEGON TRIMESTRE Dijous 16 de gener

 

 

 

Dijous 30 de gener

 

 

Dimarts 18 de febrer

 

Divendres 28 de febrer

 

Dimecres 18 de març

 

 

Dimarts 31 de març

 

 

Teatre d’anglès. Lluïsos d’Horta “Aladdin”. C.M (matí 11h)

 

DIA DE LA PAU. Tota l’escola (tarda)

 

MÚSICA. 3r (matí)

 

ESGRIMA 4t (matí)

 

CRAM. Prat del Llobregat. 3r (tot el dia)

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

 

TERCER TRIMESTRE Dimecres 15 d’abril

 

 

Dijous 23 d’abril

 

 

Divendres 24 d’abril

 

 

Dijous 30 d’abril

 

 

Dilluns 18 de maig

 

 

Divendres 22 de maig

 

 

Dimecres 3 de juny

 

Dimarts 16 de juny

 

MERCABARNA “Creix amb el peix” 4t (tot el dia)

 

JOCS FLORALS. Escola Primària (tarda)

 

CONCERT PRIMAVERA. Tota l’escola (matí)

 

GUARDIA URBANA 3r. (escola)

 

CASTELLVELL DE LINARS 4t (tot el dia)

 

MUSEU D’HISTÒRIA DE BADALONA. 3r (tot el dia)

 

CANTATA 4t

 

TEATRE I DANSES CI-CM. Escola (matí).

Educació Primària – Cicle Superior (5è i 6è)

  DATA LLOC
PRIMER TRIMESTRE  

Dijous 31 d’octubre

 

 

Dimarts 5 de novembre

 

 

Dimecres 20 de novembre

 

Divendres 22 de novembre

 

 

Dijous 19 de desembre

 

MÚSICA: Banda Ampla. C. Superior (matí)

 

MUSEU DE LA CIÈNCIA I LA TÈCNICA DE TERRASSA 6è. (tot el dia)

 

COSMO CAIXA 5è (tot el dia)

 

SANTA CECILIA. Tota l’escola (tarda)

 

PREMIOS CERVANTES. Primària (tarda)

SEGON TRIMESTRE  

Dijous 13 de febrer

 

 

Divendres 28 de febrer

 

Divendres 6 de març

 

 

Dimecres 25 de març

 

TEATRE D’ANGLÈS “FRANKENSTAIN” C. Superior (matí)

 

HUMAN BODIES 6è (tot el dia)

 

PARLAMENT  “Soc diputat / soc diputada” 5è (tot el dia)

 

TAMBORÍ. 5è (matí)

TERCER TRIMESTRE Dijous 23 d’abril

 

 

Divendres 24 d’abril

 

Dijous 30 d’abril

 

 

Dijous 21 de maig

 

 

Del 20 al 22 de maig

 

 

Divendres 5 de juny

JOCS FLORALS. Escola Primària (tarda)

 

CONCERT PRIMAVERA. Tota l’escola (matí)

 

 

GUARDIA URBANA 6è. (escola)

 

 

MUSEU MARÍTIM 5è (tot el dia)

 

COLÒNIES “SANT JAUME D’ENVEJA” 6è

 

TV3 C. Superior