Equip humà

PRESENTACIÓ EQUIP PROFESSORAT

 

Directora
Marissa Suesa
Cap d’Estudis
Remei Gómez
Secretària
Araceli Gallego

 

Equip d’Educació Infantil

 

Noms d’animals
P3  Ànecs
Ció Boada
P3 Conills
Vanessa Sánchez
TEI
Gemma Vendrell
P4 Puputs
Alícia Donat
P4 Orenetes
M. Jesús Gallardo
P5 Taurons
Cíntia López
P5 Pingüins
Maribel Ribera
Reforç
Mai Montes / Araceli Gallego
Coordinadora
Ció Boada
MESTRES DE SUPORT INFANTIL
Mai Montes (Anglès)
Jordina Sarlè (Ed. musical)

 

Equip d’Educació Primària

 

 

CICLE INICIAL (Noms de Fauna catalana)
1r Isards
Marta Puig
1r Llúdrigues
Lara Paíno
2n Falcons
M.Jesús Cucurull
2n Llops
Amèlia del Castillo
Coordinadora
Ona Daban
CICLE MITJÀ (Noms de constel·lacions)
3r Dragó
M. Àngels Ramos
3r Orió
Pau Lozano
4t Pegàs
M. Jesús Garcia
4t Cassiopea
Teresa Cases
Coordinadora de cicle Mitjà
Montse Comet
CICLE SUPERIOR (Noms de les Arts)
5è Arquitectes
Bel Torredemer
5è Escultors
 Rosa Torra
6è Músics
M. José Fdez – Cordeiro
6è Pintors
Isabel Zubizarreta
Coordinadora de cicle Superior
Rosa Torra
ALTRES MESTRES DE PRIMÀRIA
Montserrat Gastaminza, Remei Gómez, Isa Fernández , Marissa Suesa, Rubén Rodríguez

 

 MESTRES ESPECIALISTES

Educació Física

Montserrat Comet / Rubén Rodríguez
Educació Especial
Ona Daban
Aula d’Acollida i Suport Lingüístic
Montserrat Gastaminza
Educació Musical
Núria Bosch / Jordina Sarlè
Llengua Anglesa
M. José Fdez – Cordeiro / Elena Rivero / Sònia Martínez / Pau Lozano / Mai Montes
Religió
 Gregori Hidalgo
Auxiliar E. Especial
Loli Martínez

 

ALTRES COORDINACIONS
Coordinadora Informàtica
Remei Gómez
Coordinadora Riscos Laborals
M.José Fdz-Cordeiro
Coordinadora LIC
Núria Bosch
Coordinador Escoles +Sostenibles
M.Àngels Ramos / Alícia Donat

 

ALTRES PROFESSIONALS QUE TREBALLEN EN EL CENTRE
PROFESSIONALS PEDAGÒGICS  EXTERNS
EAP (Equip Psicopedagògic)
 Cristina Bohera
ASSESSORA LIC
 Mercè Sendrós

 

PERSONAL NO DOCENT
Conserge
Virgínia  Martínez
Administrativa
Gemma Pérez

 

PERSONAL DE CUINA
Cuiner
Jordi García
Ajudant de cuina, Auxiliar de cuina i Auxliar de neteja
Administració i rebuts
Clara Cambronero
MONITORATGE MENJADOR
Coordinadora
Carol Cayuelas
16 monitors de menjador
 
PERSONAL NETEJA
Antonia Navarrete
Amparo Laudo
Ino Sánchez
María Paradas