Equip humà

PRESENTACIÓ EQUIP PROFESSORAT

 

Directora
Remei Gómez
Cap d’Estudis
Alícia Martínez
Secretària
Araceli Gallego

 

Equip d’Educació Infantil

 

Noms d’animals
P3  Ànecs
Visi Palacino
P3 Conills
Alícia Donat
TEI
Gemma Vendrell
P4 Puputs
Mai Montes – Araceli Gallego
P4 Orenetes
Ció Boada
P5 Taurons
Maribel Ribera
P5 Pingüins
Yolanda Benito
Reforç
Montserrat Gastaminza
Coordinadora
Ció Boada
MESTRES ESPECIALISTES INFANTIL
Mai Montes (Anglès)
Jordina Sarlè (Ed. musical)

 

Equip d’Educació Primària

 

 

CICLE INICIAL (Noms de Fauna catalana)
1r Isards
Teresa Beltran
1r Llúdrigues
Amèlia Del Castillo
2n Falcons
Marta Puig
2n Llops
Lara Paíno
Coordinadora
Ona Daban
CICLE MITJÀ (Noms de constel·lacions)
3r Dragó
M. Jesús Garcia
3r Orió
Josep Llop
4t Pegàs
M. Ángeles Ramos
4t Cassiopea
Alícia Martínez
Coordinadora de cicle Mitjà
Vanesa Álvarez
CICLE SUPERIOR (Noms de les Arts)
5è Arquitectes
M. José Fdez – Cordeiro
5è Escultors
Isabel Zubizarreta
6è Músics
Cristina Torrandell
6è Pintors
Rosa Torra
Coordinadora de cicle Superior
Rosa Torra
ALTRES MESTRES DE PRIMÀRIA
Isa Fernández, Remei Gómez, Cristina Sanchís

 

 MESTRES ESPECIALISTES

Educació Física

Xavi Casanovas / Josep Llop
Educació Especial
Ona Daban
Aula d’Acollida i Suport Lingüístic
Francesca Llurba
Educació Musical
Núria Bosch / Jordina Sarlè
Llengua Anglesa
M. José Fdez – Cordeiro / Vanesa Álvarez / Marta Puig / Mai Montes / Cristina Sanchís
Religió
Laia Ballesta
Auxiliar E. Especial
Loli Martínez

 

ALTRES COORDINACIONS
Coordinadora Informàtica
Remei Gómez
Coordinadora Riscos Laborals
M.José Fdz-Cordeiro
Coordinadora LIC
Núria Bosch
Coordinador Escoles +Sostenibles
M.Àngels Ramos / Alícia Donat

 

ALTRES PROFESSIONALS QUE TREBALLEN EN EL CENTRE
PROFESSIONALS PEDAGÒGICS  EXTERNS
EAP (Equip Psicopedagògic)
Irene Rufach
ASSESSORA LIC
 Mercè Sendrós

 

PERSONAL NO DOCENT
Conserge
Virgínia  Martínez
Administrativa
Gemma Pérez

 

PERSONAL DE CUINA
Cuiner
Jordi García
Ajudant de cuina, Auxiliar de cuina i Auxiliar de neteja
Administració i rebuts
Clara Cambronero
MONITORATGE MENJADOR
Coordinadora
Núria Ramírez
16 monitors de menjador
 
PERSONAL NETEJA
Antonia Navarrete
Amparo Laudo
Ino Sánchez
María Paradas