Organigrama 2017-2018

Direcció: M. Carme García Ortiz
Cap d’Estudis: Gabriel Sáez
Coordinació Pedagògica: Maira Planells
Secretaria: Juan Manuel González
Coordinació 1r-3r d’ESO: Juanjo Escámez
Coordinació 4t d’ESO: Núria Montané/Maite López
Coordinació Batxillerat: Meritxell Grasa
Tutoria 1r d’ESO A: Palmira Garcia
Tutoria 1r d’ESO B: Isabel González
Tutoria 1r d’ESO C: Sílvia Beltran
Tutoria 1r d’ESO D: Cristina Casals
Tutoria 2n d’ESO A: Neus Barris
Tutoria 2n d’ESO B: Concepció Barceló
Tutoria 2n d’ESO C: Carles Amat
Tutoria 2n d’ESO D: Marta Fernández
Tutoria 3r d’ESO A: Joaquim Carbonell
Tutoria 3r d’ESO B:Pilar Oriol
Tutoria 3r d’ESO C: Marisol Ortiz
Tutoria 3r d’ESO D: Antonio Segura
Tutoria 4t d’ESO A: Maite López
Tutoria 4t d’ESO B: Elena Lago
Tutoria 4t d’ESO C: Maria Artigues
Tutoria 4t d’ESO D: Tomàs Valero / Núria Montané
Tutoria Aula Oberta: Cinta Curto
Tutoria 1r de batxillerat F: Marta Bellot
Tutoria 1r de batxillerat G: Maribel Gómez
Tutoria 1r de batxillerat H: Leire Sales
Tutoria 2n de batxillerat F:
Tutoria 2n de batxillerat G:
Tutoria CFGM1:
Tutoria CFGM2:
PAS: Teresa Català i Àngels Jiménez
Consergeria: Sol Belmonte i Laura
Consell Escolar:
Presidència: Teresa Pascual
Representants de les famílies: Oriol Ferran i Judit Puig
Representant de l’Ajuntament: Ramon Vinyes
Representants del professorat: David Pallarolas, Meritxell Grasa, Marta Bellot, Héctor Garcia,   Roser Fontbona.
Representants de l’alumnat: Borja Galbany, Alexandra Arboleda
Representant del PAS: Juan Miguel Vélez

 

Departaments:

Llengua catalana:
Maria Artigues
M. Carme Barceló
Marta FernándezMaribel Gómez
Maira Planells
Llengua castellana:
Dori Castellanos
Juanjo Escámez
Juan Ma González
Isabel González
Lola Rodríguez
Llengües estrangeres:
Jordi Boldú
Cinta Curto
David Estrada
Pilar Oriol
Laura Solano (francès)
Ciències Socials
Vicens Martí
Núria Montané (Tomàs Valero)
Pilar Olea (religió)
David Pallarolas
Fani Rite
Ciències Naturals. Física i Química
Marta Bellot
Concepció Barceló
Eugènia de la Torre
Maite López
Ciències Naturals. Biologia i Geologia
M. Carme Garcia
Elena Lago
Gabriel Sáez
Naís Vallès
Matemàtiques
Sílvia Beltran
Joaquim Carbonell
Marta Farrés
Héctor Garcia
Meritxell Grasa
Marisol Ortiz
Tecnologia
Carles Amat
Roser Fontbona
Marcel·la Llabot
Pere Bastardas
Música
Sandra Ubach
Educació Visual i Plàstica
Montse Badia
Caterina Puppo
Educació Física
Assumpta Feltrer
Manel Morago
Orientació educativa
Mireia Llauradó
Naiada Plaja
Rubén Ruiz
Cicle Formatiu de Gestió Administrativa:
Carles Alconchel
Teresa Casals
Carles Vendrell
Cristian