Organigrama

En aquesta secció podeu trobar la informació més important relativa a la nostra organització interna. Hi consten també les hores d’atenció a les famílies dels coordinadors, els tutors i els membres de l’equip directiu.

EQUIP DIRECTIU

Manel Reverté Ferré DIRECTOR dilluns de 11:25 a 12:45 i dimecres de 11:25 a 12:45
M José Montserrat Querol CAP D’ESTUDIS dimarts de 10:05 a 11:00 i dijous de 10:05 a 11:00
Francisco de Pedro Gómez CAP D’ESTUDIS ADJUNT dilluns de 12:45 a 13:40 i dimecres de 09:10 a 10:05
Rosa Mª Martín Fernàndez COORDINADORA PEDAGÒGICA dilluns de 10:05 a 11:00 i divendres de 10:05 a 11:00
Batiste Castell Pàfila  SECRETARI dimarts de 11:25 a 12:45 i dijous de 11:25 a 12:45

COORDINACIONS

Montse Valldepérez Valldepérez COORDINADORA D’ESO dc de 09:10 a 10:05 i dv de 09:10 a 10:05
Cinta Fàbregues Fàbregues COORDINADORA DE BATXILLERAT dm de 10:05 a 11:00 i dc de 10:05 a 11:00
Paquita Cid Vallés CAP DEP CIÈNCIES NATURALESA  dl de 09:10 a 10:05 i dc de 11:25 a 12:45
Teresa Solé Espuny CAP DEP MATEMÀTIQUES  dm de 09:10 a 10:05 i dj de 10:05 a 11:00
Xavier Beltran Arnau  CAP DEP TECNOLOGIA  dc de 09:10 a 10:05 i dv de 10:05 a 11:00
Assumpta Moya Benet CAP DEP LLENGUA CATALANA  dj de 09:10 a 10:05 i dv de 09:10 a 10:05
Sandra Cugat Manuel del Vall CAP DEP LLENGUA CASTELLANA  dj de 10:05 a 11:00 i dv de 11:25 a 12:45
Anna Llosa Vallespí CAP DEP LLENG. ESTRANGERES  dc de 11:25 a 12:45 i dj de 08:15 a 09:10
David Carles Mauri CAP DEP CIÈNCIES SOCIALS  dl de 13:50 a 14:45 i dj de 11:25 a 12:45
Betlem Casanova Domingo CAP DEP EF I EXPRESSIÓ ARTÍSTICA  dm de 08:15 a 09:10 i dc de 08:15 a 09:10
Francesc Vidal Adell CAP DEP CFGM IMATGE PERSONAL  dl de 10:05 a 11:00 i dl de 13:45 a 14:45
Carme Masip Curto COORDINADORA FCT  dl de  10:05 a 11:00 i dv de 08:15 a 09:10
Aurèlia Solà Espuny COORDINADORA D’ ACTIVITATS  dm de 09:10 a 10:05 i dc de 09:10 a 10:05
Ramon Canalda Cid COORDINADOR D’INFORMÀTICA  dm de 09:10 a 10:05 i dc de 09:10 a 10:05
Joan Carles Ventura Tonda COORDINADOR LIC  dm de 10:05 a 11:00 i dj de 09:10 a 10:05
Marià Lleixà Tal COORDINADOR BIBLIOTECA  dl de 12:45 a 13:50 i dj de 09:10 a 10:05
J. Enric Rehues Fornós COORD RISCOS LABORALS  dm de 11:25 a 12:45 i dc de 10:05 a 11:00
Puri Forné Vidal CAP SEMINARI ORIENTACIÓ  dl de 09:10 a 10:05 i dv de 13:50 a 14:45

TUTORIES

GRUP CODI NOM HORES D’ATENCIÓ ALS PARES
1A ESO 51 Rosa Solé Mallén dijous de 10:05 a 11:00
1B ESO 72 Gisela Daura Luján dimarts de 9:10 a 10:05
1C ESO 02 Núria Gisbert Bueno dilluns de 9:10 a 10:05
1D ESO 73 Albert Zaera Accensi dimarts de 10:05 a 11:00
2A ESO 06 Sofia Morales Tomàs dimarts de 9:10 a 10:05
2B ESO 54 Nacho Zamora de Pedro/ Àngels Ferreres divendres de 11:25 a 12:45
2C ESO 71 Xelo Serrano Garzón dijous de 11:25 a 12:45
2D ESO 25 Jaume Ferre Algarra  dijous de 11:45 a 13:40
2E ESO 56 Suni Chermés Roigé  dimarts de 10:05 a 11:00
3A ESO  35 Feli Fonollosa Pis  dilluns de 9:10 a 10:05
3B ESO  05 Arantxa Tudela Garrigues  dijous de 11:45 a 13:40
3C ESO 74 Raúl Perales Gascón  dimecres de 9:10 a 10:05
3D ESO 22 Raquel Mora Solé  dilluns de 11:25 a 12:45
3E ESO 14 Montse Múria Castells/ Lola Iruela  dimecres de 10:05 a 11:00
4A ESO 52 Àngels Forcadell Buitrago  dijous de 9:10 a 10:05
4B ESO 61 Emeteri Fabregat Galcerà  dijous de 10:05 a 11:00
4C ESO 41 Susanna Bel Enguix  divendres de 10:05 a 11:00
1 BAT A 31 Conxita Blanch Escurriola  dimecres de 11:25 a 12:45
1 BAT B 04 Raül Curto Magín  dimecres de 11:45 a 13:40
2 BAT A 51 Isa Subirats Rodríguez  divendres de 10:05 a 11:00
2 BAT B 55 Huw Edwards-Westlake  dimecres de 11:45 a 13:40
ESTÈT 1 85 Betsabé Pérez Garcés  dilluns de 10:05 a 11:00
ESTÊT 2 86 Àngels Martí Margalef/ Neus Chavarria  dimecres de 9:10 a 10:05
PERRUQ 1 81 Raquel Hernández García  dilluns de 13:45 a 14:45
PERRUQ 2 83 Cèlia Pagès Gruñeiro  dimecres de 11:30 a 12:45
FP BÀSICA 1 88 Mireia Brull Farnós  divendres de 9:10 a 10:05
FP BÀSICA 2 84 Carla Pérez Fèlix  divendres de 11:30 a 12:45
Aula Oberta 92 Mª José Cañadó Piñol  divendres de 9:10 a 10:05

DEPARTAMENTS 

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES DE LA NATURALESA

01 SOL – Aurèlia SOLÀ CASTELLÀ
02 GIS – Núria GISBERT BUENO
03 CID – Francesca CID VALLÉS
04 CUR – Raül CURTO MAGÍN
05 TUD – Arantxa TUDELA GARRIGUES
06 MOR – Sofia MORALES TOMÀS

DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES

11 MAR – Rosa Mª MARTÍN FERNÁNDEZ
12 SOL – Rosa SOLÉ MALLÉN
13 REV – Manel REVERTÉ FERRÉ
14 MUR – Montse MÚRIA CASTELLS/ 14s IRU Lola IRUELA RAMOS
15 SOL – Teresa SOLÉ ESPUNY

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA

21 REH – Enric REHUES FORNÓS
22 MOR – Raquel MORA SOLÉ
23 CAN – Ramon CANALDA CID
24 BEL – Xavier BELTRAN ARNAU
25 FER – Jaume FERRE ALGARRA /25s SAN Mª Carmen de Sanjuán López
26 TEC – Sílvia SERRES PRADES

DEPARTAMENT DE LLENGUA CATALANA I LITERATURA

31 BLA – Conxita BLANCH ESCURRIOLA
32 LLE – Marià LLEIXÀ TAL
33 VAL – Montse VALLDEPÉREZ VALLDEPÉREZ
34 MOY – Assumpta MOYA BENET
35 FON – Feli FONOLLOSA PIS

DEPARTAMENT DE LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA

41 BEL – Susanna BEL ENGUIX
42 CUG – Sandra CUGAT MANUEL DEL VALLE
43 PED – Francisco de PEDRO GÓMEZ
44 FAB – Cinta FÀBREGUES FÀBREGUES

DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES

51 SUB – Mª ISABEL SUBIRATS RODRÍGUEZ
52 FOR – Àngels FORCADELL BUITRAGO
53 MON – Mª José MONTSERRAT QUEROL
54 ZAM – Ignacio ZAMORA de PEDRO/ 54s FER Àngels FERRERES GIMENO
55 EDW – Huw EDWARDS-WESTLAKE
56 CHE – Suni CHERMÉS ROIGÉ
57 LLO – Anna LLOSA VALLESPÍ

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS

60 CAS – Josefa CASTELLÀ CID
61 FAB – Emeteri FABREGAT GALCERÀ
62 CAR – David CARLES MAURI/ 62s ISE Esther ISERTE MOR
63 ANG – Teresa ANGLADA ANGLADA
64 VEN – Joan Carles VENTURA TONDA
65 MAS – Carme MASIP CURTO
66 PON – Matilde PONS BARQUERO
67 ROD – Concha RODRÍGUEZ SANZ/ 67s MAR Ximo MARTÍ LLOMBART
68 JUA – Míriam JUAN CANÓS/ 68s VID Mª Carmen VIDAL GALLEGO

DEPARTAMENT DE EXPRESSIÓ ARTÍSTICA/ EDUCACIÓ FÍSICA

71 SER – Xelo SERRANO GARZÓN
72 DAU – Gisela DAURA LUJÁN
73 ZAE – Albert ZAERA ACCENSI
74 PER – Raúl PERALES GASCÓN

91 CAS – Betlem CASANOVA DOMINGO
92 CAÑ – Mª José CAÑADÓ PIÑOL
93 CAT – Batiste CASTELL PÀFILA
94 SAL – Mònica SALAET PAGÀ

DEPARTAMENT D’IMATGE PERSONAL

81 HER – Raquel HERNÁNDEZ GARCÍA
82 VID – Francesc VIDAL ADELL
83 PAG – Cèlia PAGÈS GRUÑEIRO
84 PER – Carla PÉREZ FÉLIX
85 PEZ – Betsabé PÉREZ GARCÉS
86 MAR – Àngels MARTÍ MARGALEF/ 86S CHA Neus CHAVARRIA LÓPEZ
87 VEL- Carme VELASCO GONZÁLEZ
88 BRU – Mireia BRULL FARNÓS
89 GON – Marta GONZÁLEZ MUÑOZ

SEMINARI D’ORIENTACIÓ

97 GOM – Francesca GOMIS MIQUEL/ 97s BOS Pilar BOSCH ALEMANY
98 FOR – Puri FORNÉ BORT
99 BOR – Mª José BORRÀS VILALTA

  • PAS (Personal d’Administració i Serveis)

Secretaria

Tere ROIG SOLÉ

Isabel VIDAL IDIARTE

Consergeria

Araceli BARANDA VÁZQUEZ

Cristina MARTÍNEZ TENA

Balbi VERDIEL QUEROL

Educadora

Fina ARIÑO CABALLÉ