EQUIP DIRECTIUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â
- Director: Sr. Andreu Dexeus
- Secretà ria: Sra. Montserrat López
- Cap d’Estudis: Sra. Annabel Salvany
- Cap d’Estudis Adjunt: Sra. Alba Figueras
- Coordinador Pedagògic: Sr. Jordi Mateus
COORDINADORS GENERALS
- Coordinador ESO: Sr. Albert RodrÃguez
- Coordinadora Batxillerat: Sra. Assumpció Salat
- Coordinadora Cicles Formatius i FCT: Sra. Olga Fortuny
- Coordinadora d’Activitats i Serveis: Sra. Meritxell Moreno
COORDINADORS D’ÀREA I TUTORS TÈCNICS
- Coordinador de riscos laborals: Sr. Albert Omaña
- Coordinador LIC: Sra. Natà lia Targa
- Coordinadora del SIEI: Sra. Dori Latorre
- Coordinadors de Convivència i Mediació (CAD): Sra. Elisabet Huguet
- Coordinador TAC (informà tica): Sr. Xavier BarberÃ
- Coordinador d’Arts Escèniques: Sra. Cristina Borrellas
- Coordinació Comissió CAT: Sra. Amaya Zaragoza i Sra. Montse Vallès
- Tutora tècnica de publicacions i notÃcies: Sra. Txell Moreno
- Tutor tècnic d’Ecoles Verdes: Sr. Jordi Pijoan
- Tutora tècnica de biblioteca: Sra. Imma Daura
- Tutora tècnica de Relacions Internacionals (ERASMUS+): Sra. Mònica Fernández
- Tutora tècnica del GEP: Sra. Txell Navarrete
CAPS DE DEPARTAMENT/SEMINARI
- Departament d’Anglès: Sra. Glòria Habes
- Departament de Castellà : Sr. Rubén Pelejero
- Departament de Català : Sra. Maria Santacana
- Departament de Cicles Formatius: Sra. Aida Plassa
- Departament de FÃsica i QuÃmica: Sra. Anna Baiges
- Departament d’Educació FÃsica: Sr. Albert Mestres
- Departament de Matemà tiques: Sra. Núria Huguet
- Departament de Música: Sr. Vicent Llopis
- Departament de Socials: Sra. M. José Lasala
- Departament de Tecnologia: Sr. Pau Medina
- Departament de Visual i Plà stica: Sra. Anna Ayza
- Departament d’Orientació Educativa: Sra. Montse Vallès
- Seminari de Biologia i Geologia: Sra. Txell Navarrete
- Seminari d’Economia: Sr. Carles Gallart
- Seminari de Filosofia: Sra. Violant Barquet
- Seminari de Cicles Formatius: Sra. Maria Gibert
TUTORS/ES DE GRUP
ESO
- 1r A: Sra. Teresa Murtró
- 1r B: Sra. Vanessa DÃaz
- 1r C: Sr. Albert Blas
- 1r D: Sra. Elena CartañÃ
- 1r E: Sra. Marina Solé
- 2n A: Sra. Clara Porras
- 2n B: Sr. Jordi Pijoan
- 2n C: Sra. Eva AbellÃ
- 2n D: Sra. Elisabeth Huguet
- 2n E: Sr. Jofre Amorós
- 3r A: Sra. Montse Vallès
- 3r B: Sra. Judith Foraster
- 3r C: Sra. Iolanda Monclús
- 3r D: Sr. Enric Camarasa
- 3r E: Sra. Merche Gómez
- 4t A: Sra. Olga Cabestany
- 4t B: Sra. Resu Bo
- 4t C: Sra. Ivet Valverde
- 4t D: Sra. Elvira Sánchez
BATXILLERAT
- 1r A: Sra. Candela Jové
- 1r B: Sr. Oriol MarzÃ
- 1r C: Sra. Anna Gatell
- 1r D: Sra. Imma Daura
- 1r E: Sra. Cristina Borrellas
- 2n A: Sra. Clà udia Ros
- 2n B: Sr. Julio Mediero
- 2n C: Sr. Carles Gallart
- 2n D: Sra. Elisabeth Brull
- 2n E: Sra. Santi Fernández
CICLES FORMATIUS
DEPENDÈNCIA:
- 1r: Sr. Marga GarcÃa
- 2n: Sr. David Lamora
EDUCACIÓ INFANTIL:
- 1r: Sra. Àngels Orriach
- 2n: Sra. Anna Torné
INTEGRACIÓ SOCIAL
- 1r: Sr. Jandro Solano
- 2n: Sr. Juanjo Vendrell
IFE
- 1r: Sr. Juanma Fernández
- 2n: Sra. Carme Beas
- 3r: Sra. Mercè Sans
- 4t: Sra. Dolors Aguas