Organigrama

  • Direcció

Direcció: Rosa Justribó
Cap d’estudis: Laura Vilalta
Coordinació Pedagògica: Marta Martí
Secretaria: Pepi Andreu
Sotsdirector: Lluís Riboldi

  • Coordinacions de cicle

Coordinació 1r i 2n d’ESO: Imma Castellà
Coordinació 3r i 4t d’ESO: Josep Riera
Coordinació de batxillerat: Miquel Planes
Coordinació sortides I activitats: Núria Olivé
Coordinació LIC i GEP: Imma Andreu
Coordinació informàtica: Joan Miarons
Manteniment equips audiovisuals: Antonia Subirà
Coordinació riscos laborals: Anna Coo
Coordinació IOC: Imma Castellà i Montse Colomer
Coordinació Ensenyament d’Esports: Raül Badia
Coordinació Projecte Coopera: Imma Torras
Coordinació Mediació: Imma Castellà
Coordinació del Pràcticum: Montse Juvé
Coordinació de l’Erasmus+: Anna Moron i Marta Pey
Tutora de l’aula d’acollida: Imma Vilalta
Coordinació del SIEI: Rosa Pujol

 

  • Caps de departaments

Català: Felisa Vinagre
Idiomes: Marta Noguera
Castellà: Maite Morán
Matemàtiques: Pep Ramírez
Física i Química: Dolors Gómez
Biologia i Geologia: Marisol Cabral
Tecnologia: Joan Miarons
Ciències Socials: Anna Canalda
Filosofia: Joan Carles Rovira
Economia: Jordi Roca
Psicopedagogia: Mercè Salmerón
Visual i Plàstica: Imma Vall
Educació Física: Anna Matamala

  • Tutories

  A B C D AULA OBERTA
PRIMER D’ESO Imma Vall Elisa Planagumà Montse Juvé Antonia Subirà
SEGON D’ESO Dídac Verger Elisabet Ylla- Català Elena Duarri
TERCER D’ESO Anna Morón Mireia Navarro Marisol Cabral Mercè Salmerón
QUART D’ESO Alba Blasco David Gallardo Gemma Bussoms Maite Bruch
PRIMER BATXILLERAT Maria Josep Ganau Josep Parera Pep Pérez Roser Parés
SEGON BATXILLERAT Carme Serra Núria Rabert Miquel Bardagil Joan Brusosa
  • Intranet centre

Lluís Riboldi

  • PAS

Tècnica d’Integració Social/Mare voluntària: – / Imma Torras
Administratives: Imma Riera i Elisabet Dorca
Conserges: Aurora Arenas i Josep M. Jiménez
Biblioteca i serveis de l’AMPA: Gina Traveria
President de l’AMPA: Jordi Antentas
Personal de neteja: Empresa de neteja

  • Consell escolar

Directora: Rosa Justribó

Cap d’Estudis: Laura Vilalta
Secretaria: Pepi Andreu
Representant de l’Ajuntament: Josep M. Roca
Representant de l’AMPA: Jordi Antentas
Professors: Felisa Vinagre Garcia, Montserrat Dalmau Fontcuberta, Núria Olivé Boqué, Joan Carles Rovira i Antònia Subirà
Pares: Maika Muñoz i Ramon Cunill Grau.
Alumnes: Eulàlia Montaner Castells i Ferran Gil Molas.
PAS: Elisabet Dorca Serra.