Organigrama

  • Direcció

Direcció: Rosa Justribó
Cap d’estudis: Laura Vilalta
Coordinació Pedagògica: Marta Martí
Secretaria: Pepi Andreu
Sotsdirector: Lluís Riboldi

  • Coordinacions de cicle

Coordinació 1r i 2n d’ESO: Núria Rabert
Coordinació 3r i 4t d’ESO: Josep Riera
Coordinació de batxillerat: Joan Brussosa
Coordinació sortides I activitats: Núria Olivé
Coordinació LIC i GEP: Imma Andreu
Coordinació informàtica: Joan Miarons
Manteniment equips audiovisuals: Antonia Subirà
Coordinació riscos laborals: Anna Coo
Coordinació IOC: Imma Castellà i Montse Colomer
Coordinació Projecte Coopera: Imma Torras
Coordinació Mediació: Imma Castellà
Coordinació del Pràcticum: Montse Juvé
Coordinació de l’Erasmus+: Anna Moron i Marta Pey
Tutora de l’aula d’acollida: Imma Vilalta
Coordinació del SIEI: Rosa Pujol

 

  • Caps de departaments

Català: Felisa Vinagre
Idiomes: Marta Noguera
Castellà: Imma Castellà
Matemàtiques: Pep Ramírez
Física i Química: Anna Morón
Biologia i Geologia: Montse Juvé
Tecnologia: Joan Miarons
Ciències Socials: David Gallardo
Filosofia: Joan Carles Rovira
Economia: Jordi Roca
Psicopedagogia: Maite Bruch
Visual i Plàstica: Imma Vall
Educació Física: Anna Matamala

  • Tutories

  A B C D E AULA OBERTA
PRIMER D’ESO Imma Vall Rafael Ramirez Elena Duarri Mireia Navarro Dídac Verger
SEGON D’ESO Nuria Sayos Dolors Vila Elisabet Ylla- Català
TERCER D’ESO  Antonia Subirà Socials 4 Marisol Cabral Mercè Salmerón
QUART D’ESO Miriam Balmaña Gemma Bussoms Socials 3 Maite Bruch
PRIMER BATXILLERAT Nuria Martinez Pep Pérez Veronica Ciendones Josep Parera Rosa Cumpian
SEGON BATXILLERAT Maria Josep Ganau  David Sureda Josep Joan Ramos  Enric Martin
  • Intranet centre

Lluís Riboldi

  • PAS

Tècnica d’Integració Social/Mare voluntària: – / Imma Torras
Administratives: Imma Riera i Elisabet Dorca
Conserges: Aurora Arenas i Josep M. Jiménez
Biblioteca i serveis de l’AMPA: Carles
President de l’AMPA: Jordi Antentas
Personal de neteja: Empresa de neteja

  • Consell escolar

Directora: Rosa Justribó

Cap d’Estudis: Laura Vilalta
Secretaria: Pepi Andreu
Representant de l’Ajuntament: Josep M. Roca
Representant de l’AMPA: Jordi Antentas
Professors: Felisa Vinagre Garcia, Montserrat Dalmau Fontcuberta, Núria Olivé Boqué, Joan Carles Rovira i Antònia Subirà
Pares: Maika Muñoz i Ramon Cunill Grau.
Alumnes: Eulàlia Montaner Castells i Ferran Gil Molas.
PAS: Elisabet Dorca Serra.