Organigrama

Centre

  • Direcció: Teia Galí
  • Caps d’Estudis: Muntsa Tortós i Xavier Vilaseca
  • Coordinació Pedagògica: Núria Pujol
  • Secretaria: Roser Roura

ESO Tutors

  • Tutor 1r ESO A: Jordi Lorca
  • Tutora 1r ESO B: Montse Lardín
  • Tutora 1r ESO C: Fina Guillén
  • Tutora 1r ESO D: Núria Artacho
  • Tutora 2n ESO A: Olga Ballesté
  • Tutora 2n ESO B: Rosa M. Pinsach
  • Tutora 2n ESO C: Clara Guixeras
  • Tutora 2n ESO D: Núria Esponellà
  • Tutora 2n ESO E: Cèlia Garbí
  • Tutor 2n ESO F: Albert Ramos
  • Tutor 3r ESO D: Josep Parals
  • Tutor 3r ESO C: Olga Oliver
  • Tutor 3r ESO B: Manel Garcia
  • Tutor 3r ESO A: Vicenç Piferrer
  • Tutor 4t ESO A: Marissa Corredor
  • Tutor 4t ESO B: Conxita Haro
  • Tutor 4t ESO C: Vicenç Cara
  • Tutor 4t ESO D: Isabel Camps
  • Tutoria USEE: Clàudia Álvarez i Nuri Juanes
  • Tutoria Aula d’Acollida: Laia Serrat i Albert Ramos
  • Tutoria UEC: Eulàlia Vila
  • Tutoria Projecte Aprenent: David Llamas

ESO Coordinadors

  • Coordinació 1r ESO: Núria Pujol
  • Coordinació 2n ESO: Marta Vilà
  • Coordinació 3r ESO: Núria Pujol
  • Coordinació 4t ESO: Núria Pujol

BATXILLERAT

  • Tutor 1r Batxillerat A: Diego Mestre
  • Tutora 1r Batxillerat B: Montserrat Ordóñez
  • Tutora 1r Batxillerat C: Maria Sàbat
  • Tutora 2n Batxillerat A: Teresa Segura
  • Tutora 2n Batxillerat B: Marta Vilà
  • Tutora 2n Batxillerat C: Victòria Ballabrera
  • Coordinació Batxillerat: Maria Sàbat
  • Coordinació Batxibac: Jaume Fernández

DEPARTAMENTS

  • Cap de departament Orientació Psicopedagògica: Eulàlia Vila
  • Cap de departament Català: Iolanda Alsinet
  • Cap de departament Castellà: Raquel Martínez
  • Cap de departament Llengües estrangeres: Anna Blanch
  • Cap de departament Matemàtiques: Vicenç Piferrer
  • Cap de departament Ciències: Montse Lardín
  • Cap de departament Socials: Victòria Ballabrera
  • Cap de departament Tecnologia: Manel Garcia
  • Cap de departament Educació Física: Josep Parals
  • Cap de departament Educació Visual i Plàstica: Àlex Trabal
  • Cap de departament Música: Santi Puertas
  • Cap de departament Clàssiques: Teresa Segura
  • Cap de departament Filosofia: Xavier Vilaseca

ALTRES COORDINACIONS

  • Tècnica d’integració social: Marta Álvarez
  • Coordinadora iEducació i Acord de Corresponsabilitat: Marta Vilà
  • Coordinació Riscos laborals: Montse Lardín
  • Coordinació Mediació: Jordi Lorca
  • Coordinació Escoles Verdes: Olga Ballesté
  • Coordinació Lingüística: Fina Guillén
  • Coordinació Biblioteca: David Llamas
  • Coordinació Llengua, interculturalitat i cohesió social del centre: Mar Escamilla
  • Coordinació informàtica: Ernesto Bribian
  • Responsable Pla Impuls TIC: Manel Garcia
  • Manteniment del centre: Ramon Plaja
  • Coordinació web i revista: Albert Ramos

PAS

  • Administració: Domènec Esteban i Imma Ferrer
  • Consergeria: Ramon Viladà i Trini Serrano
  • Neteja: M.Josep Rodríguez, Juli Valdajos, Estefania Valdajos i Sara de Diós

ALTRES

  • EAP: Dolors Molina
  • Serveis Socials de l’Ajuntament de Palafrugell: Mònica González
  • Programa Salut a l’escola: Margarida Mauri i Rosa Pascual