Equip directiu
Director | Alejandro Valero |
Cap d’estudis | Eva Brunat |
Coordinadora Pedagògica | Teresa Carné |
Secretària | Mónica López |
Coordinacions
1r cicle ESO | Laura Guixé |
2n cicle ESO | Sandra Rodríguez |
Aprenentatge i Servei ApS | Diana Báez |
Batxillerat |
Marc Carmona |
FP / Xarxes socials | Marta Mèlich |
Informàtica i Estratègia Digital |
David Cruz |
Manteniment i servei |
Ramon Aleu |
Riscos Laborals |
Rosa Moranchel |
Qualitat |
Fidel Rubio |
Extraescolars |
Olga Pardo |
Coeducació, convivència i benestar | Esther Vives |
Departament de FP Sanitària | Roser Pellicer |
Departament de Llengües |
Natàlia Riera |
Departament de Matemàtiques, Plàstica i Tecnologia | Ramon Aleu |
Departament de Ciències i Educació Física | Olga Pardo |
Departament de Socials, Filosofia i Música | Fran Cuadro |
Llengua i Cohesió Social (LIC) | Carme Massó |
Seminari de FP Grau Mitjà | Sònia Garcia |
Tutories
1r ESO A | Laura Guixé |
1r ESO B | Carme Massó |
1r ESO C |
Marina Vilà |
2n ESO A |
Esther Vives |
2n ESO B | Diego Pitarque |
2n ESO C | Judit Romeu |
3r ESO A | Lídia Couto |
3r ESO B | Sandra Rodríguez |
3r ESO C | Diana Báez |
4t ESO A | Vicent Aragonès |
4t ESO B | Vicent Aragonès |
1r batxillerat |
Olga Pardo |
2n batxillerat |
Fran Cuadro |
CAI A |
Marc Cañellas |
CAI B |
Carme Aledo |
CAI C |
Marta Máñez |
CAI D | Àngels Molner |
Documentació i Administració Sanitàries I | Elena Angulo |
Documentació i Administració Sanitàries II |
Fidel Rubio |
Acollida | Ana León |
Aula Integral de Suport | Carles Patris |
Professorat amb altres dedicacions
Psicopedagoga i Orientació educativa |
Cristina Martínez |
Castellà | Ma. José Ibáñez |
Castellà i Acollida | Antoni Cabanes |
Castellà | Nuria Subías |
Llatí | Carme Massó |
Català | Jordi Pujol |
Català | Adrià Rodríguez |
Anglès | Rafi Calvo |
Economia | Ana Pellicer |
Matemàtiques | Carlos Borobia |
Matemàtiques | Joaquim Vila / Xavier Gabarró |
Biologia i Geologia | Gerard Durà |
Física i Química | Àlex Martínez |
Tecnologia | Milagros Hierro |
Ed. Visual i Plàstica | Vicent Aragonès |
Ciències Socials | Cristina Mas |
Ciències Socials | Robert Sevillano |
Música | Sergi Murillo |
Religió | Juan Manuel Gutiérrez |
FP Processos sanitaris | Laia Anglada |
FP Procediments sanitaris | Adriana Alsina |
FP Procediments sanitaris | Violeta Delgado |
Personal auxiliar d’educació PAE
Tècnica en Integració Social | Èlia Martí |
Educació Especial AIS | Norma Ramos |
Personal d’administració i serveis PAS
Auxiliar administrativa | Ariadna Vilaprinyó |
Conserge | Carlos Llopis |
Conserge | Montserrat Olaya |
Conserge | Albert López |
Servei de Suport d’Atenció Emocional SSAE
Tècnica Programa En Cercle | Elena Garcia |