Organigrama

PROFESSORAT DEL CENTRE

 

EQUIP DIRECTIU

  • Director:  Miquel Àngel Garcia
  • Cap d’Estudis: Jordi Martínez
  • Cap d’Estudis Adjunt: José A. Sánchez
  • Coord. Pedagògic: Santi Puig
  • Secretari: Toni Puig
  • Coord. de Primer i Segon d’ESO: Auxi López
  • Coord. de Tercer i Quart d’ESO: Eli Jaime
  • Coord. Batxillerat: Sussi Aurich
  • Coord. d’Activitats:  Isabel Ramírez
  • Coord. Informàtica: Jaume Jové
  • Coordinador Lingüístic: Josep M. Bertran
  • Coordinador Riscos Laborals: Josep Descamps
  • Coordinadora biblioteca: Eulàlia Rodríguez

TUTORS

  • 1A:    Marta Baret (M. Immaculada Benito, subst.)
  • 1B:    Pilar Farrés
  • 1C:    Maria Espelt
  • 1D:    Marta Serra
  • 1E:    Maria Velasco
  • 2A:   Quim Cubarsí
  • 2B:    Eva Riera
  • 2C:    Olga Mundo
  • 2D:   Araceli Pérez
  • 2E:    Almudena Arjona
  • 3A:   David Martínez
  • 3B:    Anna Juanola
  • 3C:   Mario Bueno (Ainhoa Rubio, subst.)
  • 3D:   Armand Fontanella
  • 4A:    Ofra Mata
  • 4B:    Eli Salleras
  • 4C:    Lourdes Balló
  • Aula acollida: Jaume Canyet
  • 1BtxA:  David Ripoll
  • 1Btx B: Jordi Martínez
  • 2Btx A: Sussi Aurich
  • 2Btx B:  Anna Pibernat (Ramon Oliveras, subst.)
  • 1 C.F: Eduard Groslambert
  • 2 C.F: Quim Torrent

REPRESENTANTS CONSELL ESCOLAR

  • Ignasi Bellver
  • Josep Descamps
  • Sònia Jiménez
  • Ofra Mata
  • José Antonio Sánchez
  • Maria Velasco

COMISSIÓ ATENCIÓ DIVERSITAT

  • Eli Jaime
  • Auxi López
  • Araceli Pérez
  • Santi Puig
  • EAP del centre (Cristina Fajardo)

 

 

DEPARTAMENT O SEMINARI CAP DE DEPARTAMENT O SEMINARI PROFESSORS ASSIGNATS
Llengua Catalana

Quim Cubarsí

  • Josep M. Bertran
  • Jaume Canyet
  • Núria Espelt
  • Elisabet Jaime
  • Ofra Mata
  • Santi Puig

Clàssiques:

  • Loreto Forcada
Llengua Castellana

Almudena Arjona

  • Lourdes Balló
  • Mario Bueno (Ainhoa Rubio, subst.)
  • Xavier Carrasco
  • Maria R. Oliveras
  • Isabel Ramírez
Llengües estrangeres

Lourdes Roviras

Anglès

  • Albert Alegrí
  • Toni Brun
  • Núria Grau
  • Elisabeth Salleras
  • Myranda Vorster

Francès

  • Jaume Jové
Ciències Socials

Francesc Vernet

Ciències socials

  • Ignasi Bellver
  • Jordi Martínez
  • Anna M. Pibernat (Ramon Oliveras, subst.)

Filosofia:

  • David Ripoll

Religió

  • Olga Mundo

Orientació

  • Araceli Pérez
Matemàtiques

Margarita Bachs

Matemàtiques

  • Miquel Àngel Garcia
  • Anna Geli
  • Mar Labrador
  • Anna Llena
  • Emma Martínez
  • Antoni Puig

Economia

  • Eva Riera
Biologia i Geologia

Sussi Aurich

  • Marta Baret (M. Immaculada Benito, subst.)
  • Anna Juanola
  • Marta Serra
Física i química

Pere Vilarubias

  • Laura Martínez
  • M. Rosa Valentí
Tecnologia

Sonia Jiménez

  • Iker Càrdaba
  • Pilar Farrés
  • Montse Riu
Educació Visual i Plàstica

David Martínez

  • Elena Casadevall
  • Eulàlia Rodríguez

Música

Auxi López

  • Nuri Tura
Educació Física

Josep Descamps

  • Armand Fontanella
  • Maria Velasco
Cicle Formatiu

Lluís Feliu

  • Eduard Groslambert
  • José Antonio Sánchez
  • Quim Torrent