Transport escolar

autobús

 

Línies, parades i horaris

Línia de Talavera
07:10 Talavera entrada poble
07:13 Pavia carretera
07:17 Montfar entrada poble
07:20 Pallerols entrada poble
07:23 Pomar entrada poble
07:25 Sant Antolí bàscula
07:28 Briançó entrada poble
07:30 Els Hostalets bàscula
07:32 Rubinat entrada poble
07:37 Sant Pere dels Arquells Mas Molí
07:40 Vergós de Cervera plaça
07:50 Instituts
 Línia de Bellmunt
07:00 Bellmunt carretera
07:03 La Panadella aparcament
07:06 Montmaneu entrada poble
07:10 La Tallada entrada poble
07:15 La Rabassa entrada poble
07:18 Sant Guim Vell entrada poble
07:20 Sant Guim de F. bàscula
07:23 Sendomí cruïlla carretera
07:26 Castell de Sta. M.  cruïlla carretera
07:29 Gàver davant església
07:32 Estaràs casa groga
07:35 Santa Fe cruïlla carretera
07:40 Les Oluges marquesina
07:50 Instituts
Línia de Vilagrasseta
07:10 Vilagrasseta marquesina
07:18 L’Atmella de S. marquesina
07:21 Cabestany marquesina
07:24 La Guàrdia Lada marques bàscula
07:27 Montoliu de S. marques bàscula
07:31 Gramuntell cobert del Pinós
07:35 Granyena de S. marquesina
07:40 Granyenella entrada poble
07:50 Instituts
Línia de Viver
07:25 Viver entrada poble
07:28 Portell bàscula
07:31 Ferran bàscula
07:35 Sant Ramon marques. cementiri
07:42 Les Oluges marques. carretera
07:50 Instituts
Línia de Vilamajor
07:00 Vilamajor entrada masia
07:11 Freixenet cruïlla carretera
07:24 Castellnou carrer la plaça, 4
07:36 La Cardosa camí de Cervera, 1
07:46 El Canós carrer Major, 3
07:56 Instituts