Organigrama

Organigrama

Equip Directiu
Director Lluís Hernández
Cap d’Estudis Teresa Alsina
Coordinador Pedagògic Andreu Encinas
Secretari Joaquim Bayé

Coordinacions
Coordinadora Primer i Segon ESO Gemma Masnou
Coordinador Tercer ESO i Quart D’eso Jordi Vilajeliu
Coordinador Batxillerat Andreu Encinas
Coordinador Informàtica Daniel Lanao
Coordinador Cicles Formatius Marc Cargol
Coordinador Administració Curricular Josep Coll
Coordinador de Llengua, interculturalitat i cohesió social David Casellas
Coordinador de Prevenció de riscos laborals Enric Olmos
Coordinadora mediació Montse Fors
Coordinadora d’activitats i serveis escolars Carme Agustí

Caps de Departament
Departament d’Educació física i orientació, Música i Visual i plàstica Xavier Moreno
Departament d’Experimentals Lídia Sureda
Departament de Llengües David Casellas
Departament de Llengües estrangeres Rosa Subiñas
Departament de Matemàtiques Meius Mora
Departament de Socials i humanitats Francesc Casademont
Departament de Tecnologia Mònica Mascort
Departament Cicle Formatiu SMX Marc Cargol

Tutories Tècniques
Encarregat Alumnat Nouvingut Andreu Encinas
Tutora Projecte singular Fractal 3+4 ESO Montse Fors
Responsable Biblioteca – Projecte Puntedu Dori Morales
Responsable Pàgina web Irene Martínez
Reponsable Moodle Irene Martínez
Responsable Django Sergi Argelés
Estada Empresa Batxillerat Lluís Hernández
Fct SMX Alex Felip / Marc Cargol
Projecte Dear Project Berta Llach
Projecte Multiproject Synergy Lluís Hernández
Cap de Laboratoris Xavier Viñas
Cap de Taller Mònica Mascort
Comissió Medi ambient Xavier Viñas
Enllaç Extern – Educador Social Carles Berenguel
Responsable UEC Montse Fors
Laura Sánchez-Blanc
Empresa Sotrac
EAP Carme Escudé
Logopeda CREDA Tània Esteve

Tutories ESO
Primer ESO “A” Jaume Call
Primer ESO “B” Gemma Masnou
Primer ESO “C” Ana Casillas
 Tutoria addicional de refoç a 1r d'ESO Gemma Masnou
Segon ESO “A” Sònia Lara
Segon ESO “B” Montse Gómez
Segon ESO “C” Maria Pomares
Tercer ESO “A” Anna Maria Serrano
Tercer ESO “B” Jordi Vilajeliu
Tercer ESO “C” Carles Bosch
Tercer ESO “D” Xavier Sintes
Quart ESO “A Montse Rodeja
Quart ESO “B” Paloma Lobera
Quart ESO “C” Gemma Vilarrubias
Projecte Singular Fractal Montse Fors

Tutories Batxillerat
Primer Batxillerat “A” Anna Ollé
Primer Batxillerat “B” Maria Martínez
Primer Batxillerat “C” Anna M. Domènech
Segon Batxillerat “A” Cristina Espuga
Segon Batxillerat “B” Andreu Encinas

Tutories Cicle Formatiu SMX
SMX “1” Jose Ramon León
SMX “2” Sergi Argelés

Departament Educació Física , Psicopedagogia, Música i Visual i plàstica Especialitat
Xavier Moreno Música
Paloma Lobera Educació Física
Gemma Masnou Educació Física (KDIV)
Enric Olmos Educació Física
Montse Fors Psicopedagogia (KDIV)
Maria Pomares i Laura Sánchez Blanco Psicopedagogia
Daniel Lanao Dibuix

Departament d'Experimentals Especialitat
Lídia Sureda Fisica i química
Teresa Alsina Fisica i química
Anna Ma Domènech Biologia i geologia
Andreu Encinas Biologia i geologia
Irene Martínez Biologia i geologia
Xavier Viñas Biologia i geologia
Jessica Rincón Biologia i geologia

Departament de Llengües Especialitat
David Casellas Llengua catalana
Anna Ma Serrano Llengua catalana
Joaquim Bayé Llengua catalana
Pilar Soteras Llengua catalana
Anna Ollé Llengua catalana
Montse Rodeja Lengua castellana
María Martínez Lengua castellana
Carme Romero Lengua castellana
Josep Coll Clàssiques
Dori Morales Lengua castellana
 Departament de Llengües estrangeres  Especialitat
 Rosa Subiñas  Anglès 
 Berta Llach  Anglès
 Alberto Martínez  Anglès
 Sònia Lara  Anglès
 Marta Ruiz  Francès
 Marta Nogué  Anglès
 Dolors Quintana  Anglès

Departament Tecnologia Especialitat
Monica Mascort Tecnologia
Ana Casillas Tecnologia
Jordi Vilajeliu Tecnologia
Laura Fructuoso Tecnologia

Departament de Matemàtiques Especialitat
Maria Jesús Mora Matemàtiques
Carles Bosch Matemàtiques
Jaume Call Matemàtiques
Montse Gómez Matemàtiques
Gemma Vilarrubias Matemàtiques
Ramon Nos Matemàtiques

Departament de Socials i Humanitats Especialitat
Francesc Casademont Geografia i història
Carme Agustí Geografia i història
Ferran Marjanedes Geografia i història
Xavier Sintes Geografia i història
Cristina Espuga Filosofia
Lluís Hernández Economia
Jesus Salas Religió
Daniel Puigmal Religió

Cicle formatiu Microinformàtica i xarxes Especialitat
Marc Cargol SMX
Jose Ramon Leon SMX
Sergi Argelés SMX
Alex Felip SMX
Francesc Gil SMX
Darrera modificació: divendres, 27 novembre 2015, 12:26