Organigrama

Organigrama

Equip Directiu
Director Lluís Hernández
Cap d’Estudis Teresa Alsina
Coordinador Pedagògic Andreu Encinas
Secretari Joaquim Bayé

Coordinacions
Coordinadora Primer i Segon ESO Gemma Masnou
Coordinador Tercer ESO i Quart D’eso Jordi Vilajeliu
Coordinador Batxillerat Andreu Encinas
Coordinador Informàtica Maria Ivanova
Coordinador Cicles Formatius Marc Cargol
Coordinador Administració Curricular Josep Coll
Coordinador de Llengua, interculturalitat i cohesió social David Casellas
Coordinador de Prevenció de riscos laborals Enric Olmos
Coordinadora mediació Montse Fors
Coordinadora d’activitats i serveis escolars Berta Llach

Caps de Departament
Departament d’Educació física i orientació, Música i Visual i plàstica Xavier Moreno
Departament d’Experimentals Lídia Sureda
Departament de Llengües David Casellas
Departament de Llengües estrangeres Berta Llach
Departament de Matemàtiques Carles Bosch
Departament de Socials i humanitats Carme Agustí
Departament de Tecnologia Mònica Mascort
Departament Cicle Formatiu SMX Marc Cargol

Tutories Tècniques
Encarregat Alumnat Nouvingut Andreu Encinas
Tutora Projecte singular Fractal 3+4 ESO Maria Pomares
Responsable Biblioteca – Projecte Puntedu Dori Morales
Responsable Pàgina web Irene Martínez
Reponsable Moodle Irene Martínez
Responsable iEduca Josep Coll i Teresa Alsina
Estada Empresa Batxillerat Lluís Hernández
Fct SMX Sergi Argelés / Marc Cargol
Comissió Medi ambient
Vanesa Seriná
Cap de Laboratoris Xavier Viñas
Cap de Taller Mònica Mascort
Responsable UEC
Montse Fors
Laura Sánchez-Blanc
Empresa Sotrac
Enllaç Extern – Educador Social Carles Beneguerel
Logopeda CREDA
Tània Esteve
EAP Carme Escudé


Jordi Vilajeliu
Tutories ESO
Primer ESO A Alícia Santiago
Primer ESO B Teresa Riera
Primer ESO C Ferran marjanedas
Primer ESO D Laura Fructuoso
Segon ESO A Sònia Lara
Segon ESO B Dori Morales
Segon ESO C Anna Casillas
Tercer ESO A Araceli Martínez
Tercer ESO B
Tercer ESO C Montse Viñolas
Tercer ESO D Pasqual Vidal
Quart ESO “A Xevi Sintes
Quart ESO B Montse Gómez
Quart ESO C Paloma Lobera
Projecte Singular Fractal Maria Pomares

Tutories Batxillerat
Primer Batxillerat A Laura Algueró
Primer Batxillerat B Raül Fernández
Primer Batxillerat C Maria Martínez
Segon Batxillerat A Cristina Espuga
Segon Batxillerat B Andreu Encinas

Tutories Cicle Formatiu SMX
SMX 1 Jose Ramon León
SMX 2 Sergi Argelés

Departament Educació Física , Psicopedagogia, Música i Visual i plàstica Especialitat
Xavier Moreno Música
Paloma Lobera Educació Física
Gemma Masnou Educació Física (KDIV)
Enric Olmos Educació Física
Montse Fors Psicopedagogia (KDIV)
Maria Pomares i Laura Sánchez Blanco Psicopedagogia
Daniel Lanao Dibuix

Departament d'Experimentals Especialitat
Lídia Sureda Fisica i química
Teresa Alsina Fisica i química
Anna Ma Domènech Biologia i geologia
Andreu Encinas Biologia i geologia
Irene Martínez Biologia i geologia
Xavier Viñas Biologia i geologia
Jessica Rincón Biologia i geologia

Departament de Llengües Especialitat
David Casellas Llengua catalana
Anna Ma Serrano Llengua catalana
Joaquim Bayé Llengua catalana
Pilar Soteras Llengua catalana
Anna Ollé Llengua catalana
Montse Rodeja Lengua castellana
María Martínez Lengua castellana
Carme Romero Lengua castellana
Josep Coll Clàssiques
Dori Morales Lengua castellana
 Departament de Llengües estrangeres  Especialitat
 Rosa Subiñas  Anglès 
 Berta Llach  Anglès
 Alberto Martínez  Anglès
 Sònia Lara  Anglès
   Francès
   Anglès
   Anglès

Departament Tecnologia Especialitat
Monica Mascort Tecnologia
Ana Casillas Tecnologia
Jordi Vilajeliu Tecnologia
Laura Fructuoso Tecnologia

Departament de Matemàtiques Especialitat

Matemàtiques
Carles Bosch Matemàtiques
Jaume Call Matemàtiques
Montse Gómez Matemàtiques

Matemàtiques

Matemàtiques

Departament de Socials i Humanitats Especialitat
Francesc Casademont Geografia i història
Carme Agustí Geografia i història
Ferran Marjanedes Geografia i història
Xavier Sintes Geografia i història
Cristina Espuga Filosofia
Lluís Hernández Economia
Jesus Salas Religió
Daniel Puigmal Religió

Cicle formatiu Microinformàtica i xarxes Especialitat
Marc Cargol SMX
Jose Ramon Leon SMX
Sergi Argelés SMX
Maria Ivanova SMX
Francesc Gil SMX
Darrera modificació: dijous, 22 febrer 2018, 11:25