Organigrama

Equip directiu

Jordi Lleonart DIRECTOR
Patrícia Galiana CAP D’ESTUDIS
Marta Rodríguez COORDINADORA PEDAGÒGICA
Carme Pascual SECRETÀRIA

 

Caps de departament

M. Cruz Carazo CIÈNCIES DE LA NATURALESA
Virgili Burrel CIÈNCIES SOCIALS
Rafael Carreras EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Fabiola Requeno EDUCACIÓ FÍSICA
M.Carmen Alcolea LLENGUA CASTELLANA i LITERATURA
Vicki Lovaina LLENGUA CATALANA i LITERATURA
Manuel López L. ESTRANGERES (ANGLÈS)
Anna Camps L. ESTRANGERES (ALEMANY I CLÀSSIQUES)
Isabel Gómez MATEMÀTIQUES
Cristóbal Torralbo TECNOLOGIA
Anabel Esteban ORIENTACIÓ

 

Càrrecs de coordinació pedagògica

Fabiola Requeno COORDINACIÓ DE 1r d’ESO
Pepi Martínez COORDINACIÓ DE 2n d’ESO
Sònia Fernández COORDINACIÓ DE 3r d’ESO
Marta Fabrés COORDINACIÓ DE 4t d’ESO
Antonia Nájar COORDINACIÓ DE BATXILLERAT

 

Càrrecs de coordinació tècnica

Felip Lorenzo

Jordi Abancó

COORDINACIÓ AUDIOVISUALS i  WEB
Oriol Castillo COORDINADOR ALUMNES I DISCIPLINA
Felip Lorenzo COORDINACIÓ D’ACTIVITATS I SERVEIS: festes
David Muntada

Xavi Carvajal

COORDINADORS PLA CATALÀ DE L’ESPORT
Vidal Gómez

J.Carlos Gavari

COORDINACIÓ D’INFORMÀTICA
Inma Jurado COORDINACIÓ DE PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS
Fabiola Requeno COORDINACIÓ DE VIATGES
Eva Ivars COORDINACIÓ NORMALITZACIÓ LINGÜÍSTICA (LIC)
Xavier Perea

Cinta Paris

COORDINACIÓ SERVEI COMUNITARI

 

Tutories

Marga de Pedro 1r ESO A
Merche López 1r ESO B
Cati Olmo 1r ESO C
Felip Lorenzo 1r ESO D
Vicki Lovaina 1r ESO E
Carles Pla 2n ESO A
Larisa Dávila 2n ESO B
Joaquim Bogunyà 2n ESO C
Francisco Lopez 2n ESO D
Xavi Carvajal 2n ESO E
Sergi Solà 3r ESO A
Jordi Abancó 3r ESO B
Cristóbal Torralbo 3r ESO C
Virgili Burrel 3r ESO D
Xavier Perea/ Marísa Hernández 3r ESO E
Hansi Velázquez 4t ESO A
Xavi Granero 4t ESO B
David Muntada 4t ESO C
M.Carmen Alcolea 4t ESO D
Inma Jurado 4t ESO E
Anna Samaniego/Eulàlia Solsona 1r BAT A
Cinta Paris 1r BAT B
Orlando Sánchez 2n BAT A
Núria Ramos 2n BAT B

 

Composició dels departaments

CIÈNCIES DE LA NATURALESA Amelia González
Felip Lorenzo
Hansi Velázquez
M. Cruz Carazo
Marísa Hernández
Xavier Perea
CIÈNCIES SOCIALS Antonia Nájar (Filosofia)
Carme Pascual (Economia)
Patrícia Luque (Economia)
Inma Jurado
Xavi Granero
Larisa Dávila (Religió)
Margarita de Pedro
Virgili Burrel
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA Rafael Carreras (Música)
Oriol Castillo (Visual i plàstica)
Jordi Lleonart (Visual i plàstica)
Jordi Abancó (Visual i plàstica)
EDUCACIÓ FÍSICA David Muntada
Fabiola Requeno
Xavi Carvajal
LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA Anna Samaniego
M. Carmen Alcolea
Núria Ramos
Núria González
Sonia Fernández
LLENGUA CATALANA I LITERATURA Eulàlia Solsona
Eva Ivars
M. Victòria Lovaina
Marta Fabrés
Marta Rodríguez
LLENGÜES ESTRANGERES I CLÀSSIQUES Anna Camps (Alemany)
Guillem Freixa  (Alemany)
Cinta París (Anglès)
Manuel López (Anglès)
Merche López (Anglès)
Sergi Solà (Anglès)
Pilar Villalón (Anglès)
Joaquim Bogunyà (Anglès)
Daniel Pizano  (Anglès)
Gemma García (Clàssiques)
______ (Clàssiques)
MATEMÀTIQUES Carles Pla
Cati Olmo
Isabel Gómez
Sergi Méndez
Núria Magrins
Orlando Sánchez
Pepi Martínez
ORIENTACIÓ Anabel Esteban (PSI)
Gema Fuentes (USEE)
Noelia Palacios (USEE)
Lidia Güeto (Educadora E. E.)
TECNOLOGIA Cristóbal Torralbo
Francisco José López
Juan Carlos Gavari
Patrícia Galiana
Vidal Gómez

Personal d’administració i serveis

ADMINISTRATIVES Merche Alcoceba
Teresa Barnola
SUBALTERNES Cristina Serra
Marta Ostos