Claustre 17 – 18

EL NOSTRE CLAUSTRE

Us presentem la plantilla de l’Equip de Mestres de l’Escola Pere Torrent de Lloret de Mar del curs 2017 – 2018:

EQUIP DIRECTIU

Càrrec

Nom

Atenció públic a famílies

Directora

TERE CLARÀ

Dilluns a dijous:

de 9h a 10h del matí i de les 12:30 a 13h.

Dilluns i dimecres de 15h. a 16:30h.

Cap d’estudis

MARIA PRATSEVALL

Dilluns a dijous:

de 9h a 10h del matí i de les 12:30 a 13h.

Dilluns i dimecres de 15h. a 16:30h.

Secretària

ANNA FARRET Dilluns a divendres de 9h. a 10h.

 

PROFESSORAT DEL CENTRE (Curs 2017 – 2018):

EDUCACIÓ INFANTIL

Curs

Nom

Atenció a famílies

P3 A

SISSI VILANOVA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P3 B

SANDRA QUÍLEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P3 C

ELENA ORTÍZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 A

ANA LEBRERO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 B

ESTHER CUNILL

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 C

AINA ALARCÓN

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P5 A

PAT ALONSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P5 B

MARTA POZO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT EI 1

MARIA PRATSEVALL i NOEMÍ SUGRAÑES / NURI ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PSICO

ARIADNA BOSCH

Divendres de 12:30h. a 13:00h

ANGLÈS P5

CRISTINA TORRUBIA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MÚSICA

NURI ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE INICIAL

Curs

Nom

Atenció a famílies

1r A

FABIOLA ALBERTÍ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

1r B

MARIA GARCÍA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

2n A

NURI RAMOS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

2n B

LAURA GARCÍA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CI

TERESA CLARÀ / SANDRA RAPOSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE MITJÀ

Curs

Nom

Atenció a famílies

3A

AGNÈS AMETLLER

Divendres de 12:30h. a 13:00h

3B

CARLES PRAT

Divendres de 12:30h. a 13:00h

3C

Mª JOSÉ VÁZQUEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4A

ISABEL GÓMEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4B

GERARD GUTIÉRREZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4C

TONI BARRIONUEVO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CM

SONIA RIERA, RUBEN RIQUELME, ÒSCAR CARVAJAL I SILVIA DIAZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE SUPERIOR

Curs

Nom

Atenció a famílies

5A

MONTSE MARUNY

Divendres de 12:30h. a 13:00h

5B

TANIA MATA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

6A

MERCÈ PLANAS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

6B

ESTER GARRIDO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

6C

ADOLF RAMOS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CS

ANNA EXPÒSITO / ANDREU ARANDA / CARLES FUREST

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

ESPECIALISTES

Curs

Nom

Atenció a famílies

EE 1

SÒNIA RIERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

EE 2

ANNA EXPÒSITO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PSICO

ARIADNA BOSCH

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

E.F. CI i CM

ÒSCAR CARVAJAL

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

E.F. CS

ARIADNA BOSCH

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

PAN CI

CRISTINA TORRUBIA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PAN CM + 5è

SILVIA DÍAZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PAN 6è

ANNA FARRET

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MÚSICA

ANDREU ARANDA

NÚRIA ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

RELIGIÓ 1

CARLES FUREST

Divendres de 12:30h. a 13:00h

RELIGIÓ 2

NOEMÍ SUGRAÑES

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MALL

SANDRA RAPOSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

AA

MARIOLA SANCHEZ i MARTA IGLESIAS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PERSONAL NO DOCENT

Curs

Nom

TEI

CARME VENTURA

ADMINISTRATIVA

ANNA JOHÉ

CONSERGE

MARTA PRAT

ENCARREGADA MENJADOR

ELSA PUIG

VETLLADORA

OLGA VILÀ

ENCARREGADA MENJADOR

ELSA PUIG